Brak możliwości wyłączenia procesu ,,arma3.exe" oraz ,,BEService.exe"

(Vantet430) #1

Witam,

Nie mogę wyłączyć procesu ,,arma3.exe" oraz ,,BEService.exe" poprzez  menedżer zadań. Oto komunikat, jaki następuje po próbie wymuszenia zatrzymania danych procesów:

TXlt0U4.jpg

Resetowałem komputer już nie wiem ile razy, wykorzystałem CCleaner'a, jednakże nic nie pomogło. Czy zna ktoś przyczynę odmowy dostępu do wyłączenia tych procesów?

Vantet430, rozpakuj archiwum “process.zip” z załącznika na pulpit i uruchom plik “process.bat” z prawokliku jako administrator i zobacz czy procesy zostały zakończone.

Pozdrawiam!

process.zip

(Vantet430) #3

Bartek7000, po uruchomieniu jako administrator “process.bat” wymienione wcześniej przeze mnie procesy pozostają bez zmian. Posłużyłem się również programem ,EMCO UnLock IT 4", niestety on również nie pomógł.

Vantet430, proces “arma3.exe” należy do gry Arma 3. Spróbuj odinstalować tą grę i zrestartować komputer i zainstalować ją ponownie.

Pozdrawiam!

(Vantet430) #5

Bartek7000, grę zreinstalowałem, po czym zresetowałem komputer, a procesy wciąż się utrzymują.

(banita71) #6

http://szymkiewicz.pl/porady-komputerowe/porady-windows/taskkill-czyli-jak-naprawde-zabic-proces-w-windows/

(Leoncio) #7

Klawisz Windows+R, wpisz: msconfig i wyłącz zawieszający się program, potem restart kompa, może to pomoże.

(Vantet430) #8

Problem zażegnany, nie jestem w stanie powiedzieć, jak to się stało. Oba procesy od tak zniknęły.