Brak możliwości zainstalowania sterowników WiFi Toshiba Satellite A665-127

Cześć.

Po instalacji czystego systemu Windows 7 64bit, nie mogę zainstalować sterowników do karty WLAN. Kiedy odpalam instalkę, nic się nie dzieję. Sprawdzam procesy i tworzy się jakiś, ale zaraz znika.

Dodam, że zainstalowałem sterowniki chipsetu. Sieć LAN po instalacji sterowników działa ok. Pod Linuxem wifi działa. Próbowałem z wyłączoną zaporą systemową. Uruchomiłem również usługę “Automatyczne konfigurowanie bezprzewodowej sieci WLAN”. W Menadżerze urządzeń są 4 żółte wykrzykniki (1x Kontroler sieci - Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. Kod 28., 3x Nieznane urządzenie). Dioda wifi na obudowie świeci się na pomarańczowo.

Ma ktoś jakiś pomysł gdzie leży problem?

http://support1.toshiba-tro.de/tedd-files2/0/wlesslan-20150928095045.zip

http://www.toshiba.pl/support/my-product/laptops/

Wypakuj (w tym także plik .exe) WINRAR-em i zainstaluj z Menedżera Urządzeń bez zbędnych dodatków (folder : WIN764DRV ) .

Dalej to samo. To jest ten sam plik, który wcześniej próbowałem. 

Wypakuj (w tym także plik .exe) WINRAR-em i zainstaluj z Menedżera Urządzeń bez zbędnych dodatków (pokaż folder : WIN764DRV ) .

Uwzględnij podfoldery ?

Identyfikatory sprzętu ?

Intel® Wireless WiFi Link 4965AGN ?

Wybieram “Z dysku” potem Intel® Wireless WiFi Link 4965AGN pojawia się okienko “Trwa instalowanie oprogramowania sterownika”, ale system się zawiesza, kursor nie reaguje.

Sterownik jest na VISTA x64 (stary) . Jeżeli to jest ta karta WI-FI , to poszukaj sterowników na stronie INTELA .

Ni stąd ni z owąd Windows sam pobrał odpowiednie sterowniki z Windows Update. Okazało się, że karta bezprzewodowa jest firmy Broadcom. Sterownik 5.100.82.92.

Czasem najprostsze rozwiązania okazują się być najlepsze .