Brak możliwości zainstalowania systemu operacyjnego

Witam, mam problem z którym nie mogę sobie poradzić od kilku dni dlatego proszę o pomoc w jego rozwiązaniu tu na forum.

Mysz/klawiatura na USB? Spróbuj w BIOSie/UEFI włączyć obsługę tych urządzeń na USB. Ponadto upewnij się, że oba urządzenia są włączone do portów USB 2.0 z tyłu komputera (czyli te bezpośrednio wychodzące z płyty głównej). Porty 3.0 (poznasz je po niebieskim wnętrzu) teoretycznie powinny być w 100% kompatybilne z urządzeniami 2.0, jednak już na własnej skórze doświadczyłem, że czasem jest inaczej.

Jak wspomniał @pionner podepnij mysz/klawiaturę do czarnych portów USB (np. tych przy złączu PS2, albo przy złączu karty sieciowej).

Jeżeli masz myszkę oraz klawiaturę na USB ustaw:

zakładka w BIOS-ie Integrated Peripherals

Witam, trochę inaczej mam jak pisałeś.

Gdy wejdę w bios wówczas nic takiego nie mogę w żadnej zakładce znaleźć lecz w opcji Boot i po wejściu w Boot Configuration oraz pod tym opcja Fast Boot jest na Enabled a pod spodem chyba między innymi są takie również opcje dlatego je opiszę.

USB Support są opcje Disabled , Full Initialization , Partial Initialization jest ustawione na tą trzecią wymienioną.

PS/2 Keyboard and Mouse Support jest ustawione na Full Initialization.

Reszta funkcji według mnie jeśli chodzi o klawiaturę i mysz chyba niema nic więcej wspólnego z opisanym wyżej problemem ???