Brak możliwości zalogowania się na forum!

Panowi/Panie Administratorzy nie mogę się zalogować, dostaję taką odpowiedź


Jestem teraz zalogowany bo jestem na drugim systemie gdzie byłem zalogowany wcześniej.

1 polubienie

Ja też tak mam…

Z tego co pamiętam to w 404 pierwsza cyfra oznacza czwartą klasę błędu stwierdzajaca ze błąd lezy po stronie klienta a 04 ze „nie znaleziono”.
Sprawdź na innej wyszukiwarce, wyczyśc cache, cookie.
Własciwie to odpowiedź dałes sobie sam.

Na Chrome, Edge, Brawe, Firefoxie to samo, a jestem bo byłem zalogowany wcześniej i pamiętała tylko Chrome. Windows 10 i Windows 11 i na pewno to nie jest u mnie, tu gdzie chrome pamiętało inne wyrzucają ten błąd.
Na główną stronę loguje się normalnie, bez błędu tylko na forum wywala błąd.

Na forum to wywalało błędy kupę czasu tylko za którymś razem i tak udawało się zalogować.

Na androidzie i chromie to samo. Ubuntu i chrome w trybie incognito też nie trybi.

@Redakcja - faktycznie jest problem, nie można się zalogować na forum.

Nie znaleziono – serwer nie odnalazł zasobu według podanego URL ani niczego co by wskazywało na istnienie takiego zasobu w przeszłości

To nie serwer podał a klient
P.S.

To jest opis błędu wartości 404.
Czy techniczni zarządcy portalu o tym wiedzą i podają prawidłowy numer błędu? Nie wiem.
Sprawdziłem. Faktycznie nie mozna sie zalogowac na Forum. Na Newsach, owszem.
Jesli tak to powinien byc podany numer błędu klasy 5.

Przekazuję do IT.

1 polubienie

To jest bardzo ważny temat dla redakcji, bo nikt nie może się zalogować na forum!
Do czasu rozwiązania przypinam.

W zasadzie problem występuje już od jakiegoś czasu. I mam tu na myśli raczej co najmniej tydzień a nie dni.

chyba już naprawione

Potwierdzam, przed chwilą dostałem potwierdzenie z IT, że problem usunięty. Dzięki za zgłoszenie.

1 polubienie

Jeden błąd naprawiliście, pozostał jeszcze jeden. Nie da się zalogować na forum inaczej niż z poziomu portalu.

Ja mam tak samo.

Faktycznie, działa.
Temat odpinam.

1 polubienie