Brak możliwości zalogowania się

Ostatnio mam problem z forum na laptopie, nie mam takiego problemu na stacjonarce. Używam na obu kompach Operę. Żeby się zalogować na lapku muszę za każdym razem wyczyścić dane w przeglądarce, inaczej strona cały czas wyświetla przycisk “logowanie”, a kliknięcie przycisku powoduje tylko odświeżenie strony, bez żadnego innego efektu. Na stronie głównej dp jestem zalogowany bez problemów. Teraz, żeby to napisać, muszę korzystać z Edge’a…

U mnie w Operach (stable, beta, developer) logowanie działa dobrze.

opera://update :arrow_right: odzyskiwanie :arrow_right: “Zachowaj moje dane i zresetuj ustawienia Opery”

lub

opera://settings/resetOpera - też zachowa twoje dane i zresetuje ustawienia Opery.

A sprawdzę potem.

Jak na razie działa, czyli coś Opera skopsała…? Na razie “zamykam” temat, dzięki za pomoc ;] Mam nadzieję, że to było to.

Zrób sobie kopię folderu “Opera Stable” w “Opera Software” i usuń go z oryginalnej lokalizacji lub wtedy próbuj opcji resetowania Opery do ustawień fabrycznych.

Jak się nie zbuguje przez kilka dni logowanie to coś się w Operze / profilu Opery skopało.


Minus potem z przywracaniem tego na świeży profil - może usługą Opera Sync (bez dodatków?).