Brak możliwości zgłaszania chamskich komentarzy do moderacji

(pcmasterrace) #1

Od pewnego, na pewno długiego czasu niemożliwe jest zgłaszanie nieodpowiednich komentarzy. Na załączonym obrazku wulgarny komentarz oraz komunikat pojawiający się po naciśnięciu przycisku “zgłoś do moderacji”.

(mechanic) #2

coś mi się wydaje że jego akurat sam szatan ochrania :smiley: wiesz, jak Keysera Söze :wink:

(pcmasterrace) #3

Problem dotyczy każdego dowolnego komentarza. Brałem pod uwagę opcję, że taki komentarz został już zgłoszony, dlatego mam ten błąd, ale to nie to.

(LORDEK) #4

Podeślij link do komentarza.

(marcin82) #5

Dzisiaj zgłaszałem komentarz do artykułu w portalu - działa. To tylko info zwrotne.

(pcmasterrace) #6

(LORDEK) #7

U mnie zadziałało. Blokujesz reklamy lub skrypty na stronie?

(pcmasterrace) #8

Tylko uBlock Origin i wyłączona obsługa 3rd party cookies. Przy wyłączonym dodatku problem nadal występuje.

Firefox 58.0.2

(Radek68) #9

Nigdy z tym problemu nie było, dziś (specjalnie do testu) włączyłem wszelkie blokery na DP, w tym uBlock i uMatrix i:

Także nie wiem o co chodzi z tym błędem.

(pcmasterrace) #10

Goły Internet Explorer 11, to samo. Mam bana na zgłaszanie komentarzy? :wink:

(LORDEK) #11

@lisek @tomekb jesteście w stanie sprawdzić co to za problem?

(Lisek) #12

Możesz sprawdzić czy teraz działa?

(Bogdan_G) #13

Specjalnie włączyłem blokowanie reklam i - działało zgłaszanie komentarzy do moderacji.
Problem @pcmasterrace jest w systemie, skoro na ie11 też ma problem. W laptopie z windows 7 też we wszystkich przeglądarkach działa zgłaszanie komentarzy do moderacji niezależnie od tego, czy blokuję reklamy, czy wyłączam blokowanie reklam i niezależnie od tego, czy używam ie11, czy firefoxa.
Jakaś aplikacja w systemie musi mieszać - blokować wyskakujące okienka w przeglądarkach - jakiś antywirus, czy tuneup, czy inny czort.

Inna sprawa, gdyby wielu użytkownikom blokowało zgłaszanie komentarzy do moderacji.

Moim zdaniem, szkoda mordować portalu, gdy jest wyraźne wskazanie problemów pojedynczego usera.

(pcmasterrace) #14

Teraz działa. Można dowiedzieć się, jaka była przyczyna mojego problemu?