Brak możliwości zgłaszania chamskich komentarzy do moderacji

Od pewnego, na pewno długiego czasu niemożliwe jest zgłaszanie nieodpowiednich komentarzy. Na załączonym obrazku wulgarny komentarz oraz komunikat pojawiający się po naciśnięciu przycisku “zgłoś do moderacji”.

coś mi się wydaje że jego akurat sam szatan ochrania :smiley: wiesz, jak Keysera Söze :wink:

Problem dotyczy każdego dowolnego komentarza. Brałem pod uwagę opcję, że taki komentarz został już zgłoszony, dlatego mam ten błąd, ale to nie to.

Podeślij link do komentarza.

Dzisiaj zgłaszałem komentarz do artykułu w portalu - działa. To tylko info zwrotne.

U mnie zadziałało. Blokujesz reklamy lub skrypty na stronie?

Tylko uBlock Origin i wyłączona obsługa 3rd party cookies. Przy wyłączonym dodatku problem nadal występuje.

Firefox 58.0.2

Nigdy z tym problemu nie było, dziś (specjalnie do testu) włączyłem wszelkie blokery na DP, w tym uBlock i uMatrix i:

Także nie wiem o co chodzi z tym błędem.

Goły Internet Explorer 11, to samo. Mam bana na zgłaszanie komentarzy? :wink:

@lisek @tomekb jesteście w stanie sprawdzić co to za problem?

Możesz sprawdzić czy teraz działa?

Specjalnie włączyłem blokowanie reklam i - działało zgłaszanie komentarzy do moderacji.
Problem @anon71596604 jest w systemie, skoro na ie11 też ma problem. W laptopie z windows 7 też we wszystkich przeglądarkach działa zgłaszanie komentarzy do moderacji niezależnie od tego, czy blokuję reklamy, czy wyłączam blokowanie reklam i niezależnie od tego, czy używam ie11, czy firefoxa.
Jakaś aplikacja w systemie musi mieszać - blokować wyskakujące okienka w przeglądarkach - jakiś antywirus, czy tuneup, czy inny czort.

Inna sprawa, gdyby wielu użytkownikom blokowało zgłaszanie komentarzy do moderacji.

Moim zdaniem, szkoda mordować portalu, gdy jest wyraźne wskazanie problemów pojedynczego usera.

Teraz działa. Można dowiedzieć się, jaka była przyczyna mojego problemu?