Brak możliwości zmiany tapety

Witam.

Przy próbie ustawienia tapety mam coś takiego.

Gdy tapetę ustawiam poprzez zewnętrzny program wtedy wszystko działa prawidłowo.

Jak sprawdzić czy te tapety są dostępne w systemie ?

Jak rozwiązać ten problem?

Tapety powinny być w C:\Windows\Web\Wallpaper ,skoro da się je ustawić innym programem to raczej są …

Tapety są, ale gdy wchodzę do folderu z tapetami to takżenie wyświetlają się miniaturki. Ustawione “duże ikony”. Gdy zmienię na jakąś inna opcję (np. na bardzo duże ikony) i wrócę do opcji “duże ikony” wtedy miniaturka się pojawi.

Spróbuj uruchomić oczyszczanie dysku C i zaznacz aby oczyściło Miniatury > Restart

Niestety nie pomogło. Nadal mam białe miniaturki.

Uruchom w wierszu polecenia jako admin tą komendę:

sfc /scannow

enter ,poczekaj na 100% .Gdy funkcja ochrony wykryję/naprawi cokolwiek ,spakuj i wrzuć np na www.zippyshare.com plik CBS.log

Po skanowaniu otrzymałem taki komunikat:

Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows odnalazła uszkodzone pliki i naprawiła je pomyślnie. Szczegóły znajdują się w pliku CBS.Log

Plik do pobrania

Hasło: 123

Więc pliki które zostały naprawione dotyczyły Internet Explorer .Wpisy te mogą dotyczyć IE9 beta .Pamiętasz kiedy pojawił się problem ?,może po instalacji IE9 beta ? Jeżeli go masz to polecam odinstalować ,jest to wersja nie stabilna i może powodować różne problemy.