Brak możliwości zweryfikowania tożsamości przez kod SMS na instagramie

Witam

Nie mam możliwości zweryfikowania tożsamości na Instagramie poprzez kod SMS. Numer telefonu, który podawałem przy rejestracji nie jest już aktualny. Pisałem do supportu ale dali mi tylko wskazówki na zresetowanie hasła co nie rozwiązało problemu. Absolutnie nie mam więc dostępu do konta mimo, że znam hasło, login i maila. Czy jest jeszcze jakaś szansa na odzyskanie dostępu do konta?

Pojawia się taki komunikat. Zwracam uwagę, że na dole jest opcja ‘Wyloguj się’ więc hasło i mail są dobre.

1 polubienie

Zadzwoń na swój stary numer, jeśli numer istnieje to może ktoś odbierze i poproś, aby wysłał Ci kod SMSem.
Nie miałem nigdy Instagrama więc innych pomysłów nie mam.

Niestety nie ma takiej możliwości gdyż numer już nie istnieje.

Próbowałeś? Po jakimś czasie ktoś mógł do znowu dostać.

“Nie ma takiego numeru” :smiley: Dostęp do tego numeru jest już bezpowrotny. Naprawdę nie ma już innych sposobów na weryfikację?

Może zadzwoń za kilka lat :smiley:

Jakieś inne (poważne :D) propozycje?

Kontakt z pomocą techniczną Facebook/Instagram.

https://help.instagram.com/358911864194456

Jak nie lub nie masz czasu by ci to naprawili w styczniu, to nowe konto.

Pomogła dwukrotna interwencja w supporcie

Co zrobili?

Zweryfikowali inaczej tożsamość i może podmienili numer na działający.

Na maila dostałem link z przekierowaniem na stronę jak na zdjęciu z pierwszego postu. Oprócz SMS pojawiła się możliwość pozyskania kodu mailowo i wszystko poszło z górki. Numer telefonu na wlasciwy w ustawieniach zmieniłem już sam. Tak na przyszłość :slight_smile:

Oznacz swój post jako rozwiązanie, żeby inne instagramowe zbłąkane duszyczki mogły skorzystać :stuck_out_tongue_winking_eye:

Potrzebuje pomocy ponieważ mam ten sam problem @symusek1

Hackerów tu raczej nie ma…

Pisz do supportu, samemu niewiele się zrobi. Nawet kilkukrotnie, bo nie wiadomo na kogo się trafi.

1 polubienie