Brak napisów w grze. Czyżby za stara karta graficzna?


(MariuszListecki) #1

Widzicie 2 lata temu poprzez to forum i dzieki uprzejmości jego użytkowników złożyłem sobie komputer macie go w podpisie. Wtedy użytkownik który też temat obserwował stwierdził że za 2 lata gry nie bedą mi płynnie chodzić(Prorok jakiś)

Od tamtej pory mija 2 lata z lekkim okładem. I stało sie Jest pewna produkcja która wyświetla komunikat not recognize your 3D card i tak pytam Czy zagram w te produkcje.

Nazywa sie Freelancer a oto jej poteżne wymagania sprzętowe

Ja wiem że nie mam co porównywać innych produkcji do tego potwor i wiem że sie zbłaźnie ale GTA IV taka mało wymagająca gra czy crisis 1 i 2 które również nie wiele wymagają od komputera chodzą mi płynnie.

A Freelancer Uruchamia sie z komunikatem o nie rozpoznanej karcie co skutkuje brakiem napisów w grze

Co ciekawe Kiedy na starym sprzecie miałem potwora Ati 9250 (Prawda że /cenzura/ grafika) owa gra napisy miała mimo komunikatu o nierozpoznawalnej karcie


(Azazel33) #2

Witam! Powodem moze byc taki ze gra nie chce poprawnie dzialac pod Win 7 w dodatku 64 bitowym, proponuje probe uruchomienia jako administrator lub w zgodnosci z XP.


(MariuszListecki) #3

Z zapewnien MS wynika że bitowoś systemu ni do rzeczy znaczy podobno 64 nie ma problemu z obsługą 32 bitowych aplikacji czyżby kłamali


(boger) #4

kompa kopiłeś 2 lata temu czyli powiedzmy ze karta ma 3 lata. to daje 2008 rok produkcji, a ta gra jest z "04 marca 2003 ( światowa data premiery )", to jak karta graficzna możne być stara?

sprawdź to:

http://download.cnet.com/Freelancer-v1- ... 99271.html

i poczytaj tu:

http://www.sevenforums.com/gaming/40771 ... ancer.html

takiego errora dostajesz?:

sprawdź to rozwiązanie:

http://discoverygc.com/forums/lofiversi ... 87821.html


(majcovsky) #5

Jeśli na podanym przez Ciebie configu gry nie chodzą płynnie, to aż strach wiedzieć za ile PLN potrzebowałbyś sprzętu... Niestety, nie możemy od systemów wymagać dostosowywania pod starsze gry - spróbuj go uruchomić za pomocą trybu zgodności albo w maszynie wirtualnej. (np. VirtualBox)

Twój sprzęt jeszcze troszkę posłuży - choć zmiana karty graficznej i procka zbliża się nieuchronnie.


(MariuszListecki) #6

Ten mój 1 Post był napisany z przymrożeniem oka Przecież wiem na co stać ten sprzęt co do wymiany Karty na boże narodzenie coś wymyśle Procuś to i tak dzięki że ma 4 rdzenie a nie 2 Myślę że polecę po I7 ale trochę socket starawy i I7 jak sprawdzałem dużo szybsze na tej płycie nie są fakt faktem podobno dobrze się krecą .

Co do gry Odpalałem już na tym konfigu starsze i działały Star lance który jest jakby 1 częścią chodzi bez problemu freelancer mimo że nowszy no robi takie problemy jak nie zagram też sie nie potne.

Ale chciałem zapytać was czy znacie jakiś trick

16790168.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Macie komunikat