Brak napisów w WMP

WMP 11 nie pokazuje mi napisy?

Dwa dni temu robiłem ‘czystkę’, w kompie i przywróciłem ustawienia prawie z dwóch miesięcy temu.

Komp chodzi teraz dobrze, ale nie wyświetla mi napisów.

Poprzednio miałem uruchomiane napisy automatycznie.

Może ktoś podpowie jak to zrobić, aby znów WMP uruchamiał napisy automatycznie.

Ściągnij sobie kodeki K-lite, bo chyba sam program WMP nie ma możliwości włączenia napisów w filmach. Ja mam zainstalowane te kodeki i mogę oglądać filmy z napisami w WMP11

Rzecz w tym, że właśnie K-Lite Mega Pack wywaliłem!

Istniało podejrzenie (doradzili mi znajomi), ze K-Lite może być przyczyną problemów z nagrywaniem i odtwarzaniem płyt DVD w mojej nagrywarce DVD!

Może jakieś inne rozwiązanie, aby napisy pojawiały się automatycznie.

Ściągnij divXG400

Pozwól że tych twoich wspaniałych kolegów wyśmieję :badgrin: to naprawdę śmieszne, niema za bardzo takiej możliwości, ponieważ kodeki nie wpływają na inne programy poza odtwarzaczami audio, video [-X

http://www.free-codecs.com/download/K_L … c_Pack.htm

Zgadzam się z kolegą FXJ. To jest poprostu bajka :mrgreen: Mam zainstalowane te kodeki i nie mam żadnych problemów z nagrywaniem i odtwarzaniem płyt DVD :stuck_out_tongue: Wszystko działa bez problemu :slight_smile:

Nie będę polemizował na temat programu K-Lite. Są rożne opinie i te bardzo skrajne.

W każdym bądź razie przeanalizowaliśmy z kumplami, co mogło być przyczyna problemów z nagrywarką. Co ja ostatnio pakowałem w kompie itd.

No i przypomniałem sobie, ze updatowalem K-Lite. Ja podczas czyszczenia kompa również cofnąłem ustawienia, może jakieś inne świństwo mi wyrzucił. A nagrywarka mi ożyła i chodzi dobrze.

Tak, co w myśl zasady – jeśli chodzi dobrze to nie ruszaj! Nie będę nic pakował, co może budzić jakiekolwiek moje zastrzeżenia.

Chodziło mi o to, ze w WMP 11 jest opcja – Odtwarzaj napisy!

A ona nie działa u mnie. Sądziłem, ze to prosta sprawa i trzeba cos tam odhaczyć w programie lub pobrać do WMP z jego serwera.

Jeżeli nie – to mi wystarczy inny program, jaki mam w kompie do odtwarzania filmów z napisami.

Ta opcja jest chyba dostępna tylko dla filmów DVD, na DivX’ach to napewno nie będzie działać

Dostałeś już odpowiedź:

mała konfiguracja i napisy działają.

albo sub-edit player jeszcze prostrza konfiguracja :smiley: praktycznie to bez konfiguracji poprostu dajesz otwórz za pomocą sub-edit player i już co wszystko chodzi

koszmos można wymienić jeszcze dużo playerów, które odtwarzają napisy ale pytanie dotyczyło WMP. Klakier, ten

to jest taki filtr(kodek).

A czy ktoś o to pytał ?

W FFdshow istnieje możliwośc dodania napisów, tyle że nazwa pliku filmowego musi być taka sama jak nazwa pliku wideo (podobnie w

)

VobSub i dzieki temu mozesz cieszyc sie napisami w WMP :slight_smile:

Chociaz radzilbym Ci uzycie Mplayera albo bestplayera… co kto lubi :slight_smile:

Features of K-Lite Mega Codec Pack 1.61 :

• DirectShow subtitle filter:

- DirectVobSub (a.k.a. VSFilter) [version 2.37]

- DirectVobSub (a.k.a. VSFilter) [version 2.33]