Brak Napisów

(W3s0ly) #1

Witam.

Mam nastepujacy problem po postawieniu systemu na nowo w kazdym filmie jaki chce obejrzec nie moge wyswietlic napisow ( chodzi mi glownie o *.mkv ale rowniez dvd ). Korzystam z KMPlayer'a napisy sa wczytane jednak sie nie wyswietlaja wchodzac w Napisy -> Explorer Napisow pojawia sie okno w ktorym widac jak napisy kolejno w trakcie trwania filmu powinny sie wyswietlac. Jednak nie widac ich. Ktos ma moze jakies sugestie co moze byc przyczyna ? Dodam jeszcze ze w innych programach do odtwarzania sytuacja wyglada tak samo

(Psio1) #2

próbowałeś w allplayerze? bo mi akurat wyświetlają sie napisy w alplayerze w plikacj .mkv

może zły format napisów masz?

(Bakareg) #3

nie pamiętam dobrze, ale czy KMplayer obsługuję tmplayer i mdvd??

(W3s0ly) #4

W allplayerze sa napisy. Jednak przy odtwarzaniu *.mkv mi starasznie tnie ( sprzet ma juz swoje lata ) a przy KMPlayerze jest ok tylko nie wiedziec czemu nie wyswietlaja sie napisy

(Methylz) #5

Zainstaluj pakiet ffdshow, wtedy powinna poprawić się wydajność odtwarzania.

Pozdrawiam

(W3s0ly) #6

Niestety dalej jest problem przy allplayerze tnie... ;/ Wracajac do meritum co moze byc przyczyna braku napisow w KMPlayer

(Psio1) #7

brak obsługi danego formatu napisów przez tą aplikacją.

z każdym filmem i napisami w kmplayerze masz ten problem?

(W3s0ly) #8

tak w KMPlayer z kazdym filmem. Wczesniej nie bylo takich problemow po formacie pojawil sie ten problem

(Csmamcs) #9

po zainstalowaniu:

1.K-Lite Codec Pack 4.2.5

2.SubEdit Player build 4066

na 99 nie bedzie problemow. Radze sprobowac.

jezeli sie na to zdecydujesz WCZESNIEJ usun inne odtwarzacze z windowsa i uruchom program ccleaner, ktory wyczysci system i rejestr.

wszystko dostepne na dobreprogramy.pl

(W3s0ly) #10

sinusitis zrobilem tak jak mowiles i wszystko jest prawie ok. Mianowicie napisy sa, jednak przerzucajac obraz na TV ciemne elementy na ekranie snieza, pozostale jasne sa ok...

Najlepsza opcja jest dalej tak czy tak KMPlayer tylko nie wiadomo dlaczego tam tych napisow nie widac ....

(Csmamcs) #11

wydaje mi się, że wina nie tkwi w ustawieniach programu, choć powinieneś sprawdzić czcionki napisów, lecz w ustawieniach EKRANU oraz sygnału wysyłanego na telewizor.

Podaj jaka masz karte graficzna i jak przezucasz obraz na telewizor.

(Agatonster) #12

w3s0ly ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu i w kolejnych swoich postach. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif