Brak nazw użytkowników i avatarów

Witam

Mam mały irytujący problem,a mianowicie coś się zrobiło i teraz nie mam pokazanych innych użytkowników na kompie.I do tego brakuje avatarów/obrazków.Także abym się zalogował na jakieś konto muszę wpisać nazwę użytkownika z klawy.W ustawieniach nie mam zaznaczonego wymuszania wpisywania nazw czy hasła.Poniżej przedstawiam ss:

Ps.Jak to naprawić ?

Z góry dziękuje za pomoc.

Instalowałeś jakiś soft ostatnio? Bawiłeś się rejestrem? Zostałeś dodany do domeny?

W sumie to ostatnio przenosiłem katalogi typu pulpit temp czy też zmienne środowiskowe na inną partycje dysku.Rejestrem się nie bawiłem.Poza instalowaniem i odpaleniu hirens boota przez pendriva.

Ps.I nie użyje mmc ze względu,że posiadam win 7 home premium.Sry zapomniałem tego napisać we wcześniejszym poście.

Znaczy że namieszałeś kolego :wink: pewnie jakieś zmienne nie odpowiadają nowym ścieżkom.

Ogólnie sprawdzałem jakie ma narzędzia ,które mogą by mi się przydać w przyszłości :smiley: z tego 3 kliknąłem sprawdzając opcje snifera.Plus opcje autologon z passwords,lecz nic tam nie zastosywałem,a anulowałem.I tdsskiller sprawdzałem czy nic nie mam ukrytego w systemie.

Problem już naprawiłem .Problem leżał w rejestrze w dontdisplaylastusername było na 1 a trzeba na 0 default.Tylko nie wiem co mogło mi to tak po zmieniać.

Co do przenoszenia w większości plików systemowych dla mnie to konieczność by odciążyć dysk Ssd.

Żeby już nie zakładać nowego tematu czy orientujesz czy da się jakość ukryć foldery temp(przy zmiennych środowiskowych)aby ,te foldery były nie widoczne na innej partycji dysku.Bo tymczasem jeśli je ukryjemy to niestety,ale sypią się programy.

To już nie mam pojęcia - normalne jest dla mnie używanie na co dzie ścieżek w stylu %TMP%\nazwa_produktu\cośtam czy %nazwa_produktu%\temp - nie miałem nigdy problemów.