Brak niektórych ustawień w menu kontekstowym dla plików graficznych

Witam, mam pytanie: jak pobiorę zdjęcie, to po naciśnięciu na niego wyskakuje tabela z opcjami - otwórz, ustaw, edytuj, drukuj, potem powinno być podgląd, obrót w lewo, obrót w prawo, i tych trzech pozycji nie mam, zniknęły. Te miejsca są puste, proszę o pomoc. Co mam zrobić? Pozdrawiam.

papuga1 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. " Brak niektórych ustawień w menu kontekstowym dla plików graficznych" zdecydowanie lepiej precyzuje temat niż obecne " ustawienia".

 

Dodatkowo na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej) i staramy się pisać poprawnie. Posty, które poleciały do kosza, miały Ci to uzmysłowić. Proszę zatem wedytować swój post tak, by był zrozumiały.

 

Pozdrawiam,
Dimatheus

 

Ja jestem laiczką,  nie znam się na komputerach, ale jesli chodzi o ten mój problem to on jest od niedawna,  mimo że na klawiaturze nie mogę przerobić s i c to wcześniej nie było żadnego problemu z edytowaniem zdjęcia, a po edytowaniu mogłam sobie dane zdjęcie powiększyć.