Brak niektórych ustawień w menu kontekstowym dla plików graficznych

(Beatar40) #1

Witam, mam pytanie: jak pobiorę zdjęcie, to po naciśnięciu na niego wyskakuje tabela z opcjami - otwórz, ustaw, edytuj, drukuj, potem powinno być podgląd, obrót w lewo, obrót w prawo, i tych trzech pozycji nie mam, zniknęły. Te miejsca są puste, proszę o pomoc. Co mam zrobić? Pozdrawiam.

(Dimatheus) #2

papuga1 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. " Brak niektórych ustawień w menu kontekstowym dla plików graficznych" zdecydowanie lepiej precyzuje temat niż obecne " ustawienia".

Dodatkowo na forum używamy polskich liter diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej) i staramy się pisać poprawnie. Posty, które poleciały do kosza, miały Ci to uzmysłowić. Proszę zatem wedytować swój post tak, by był zrozumiały.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Beatar40) #3

Ja jestem laiczką,  nie znam się na komputerach, ale jesli chodzi o ten mój problem to on jest od niedawna,  mimo że na klawiaturze nie mogę przerobić s i c to wcześniej nie było żadnego problemu z edytowaniem zdjęcia, a po edytowaniu mogłam sobie dane zdjęcie powiększyć.