Brak nośnika i dokumentacji a posiadanie licencji

Witam. Jakiś czas temu kupiłem oryginalny Windows 7 Box. Na skutek nieszczęśliwego zdarzenia straciłem całe pudełko z zawartością (instrukcje, płytki, w środku był klucz produktu). Na szczęście mam oryginalny dowód zakupu, a numer seryjny wcześniej sobie przepisałem. Mam też zdjęcia całej zawartości pudełka i certyfikatu autentyczności, który był naklejony na pudełko, tak zapobiegawczo. Czy teraz mogę użyć innej płyty z tą samą wersją Windows, zainstalować i legalnie używać ? Czy posiadanie dowodu zakupu i fotokopii certyfikatu autentyczności i klucza produktu wystarczy w razie kontroli ?

A czy próbowałeś skontaktować się z Microsoft Polska :)możliwe że udało by się uzyskać nośnik z certyfikatem na podstawie dowodu zakupu bo tak może byc krucho .

Problem rozwiazany. W takiej sytuacji jak moja wystarczy sie skontaktowac z MS, przesłać mailem dowód posiadania licencji (faktura, zdjęcie COA, itp) i zapłacić 24 euro. W ciagu 5 dni (zobaczymy :slight_smile: ) maja przeslac identyczny komplet Windows :slight_smile:

Równowartość ponad 100 złotych- za co ? Skandal Normalni zdziercy nic więcej…

101 zł dokładnie :). Zdziercy - ale jakby nie było to ja sam sobie jestem winien, dlaczego mają mi za darmo wysyłać, skoro wina jest moja. A po drugie gdyby nie to, że chcę mieć oryginalny nosnik, instrukcje, certyfikat itp, aby nie było żadnych wątpliwości, że mam licencje to mógłbym dosłownie pożyczyć płyte od kolegi i sobie zainstalowac i byloby legalne, pani z MS powiedziala, że liczy sie fakt posiadania licencji a takową posiadam, chociaz nie mam nosników.