Brak obrazków,kolorów na stronie internetowej

Witam może ktoś mi pomoże: córka zalogowala sie na stronie stardoll i nie było kolorów pod napisami.Jest to od jakiegoś czasu,podejrzewam ze windows blokuje te kolory i nie wiem jak to wyłączyć może ktoś z Was wie? . Dzięki z góry.

Kolorów nie ma wogule na ekranie, czy tylko na konkretnej stronie internetowej, czy może w jakiejś konkretnej sytuacji lub na jakimś obszarze monitora. Opisz co znaczy że nie było kolorów pod napisami.

Jeżeli występowanie problemu ogranicza się do przeglądarki internetowej, spróbuj skorzystać przeglądarki innej niż internet explorer, np. firefox

Patrzyłeś czy podstawowe ustawienia karty graficznej są dostosowane do monitora (roździelczość/głębia kolorów/częstotliwość odświerzania monitora)?

Prawoklik na pulpicie > zakładka: ustwaienia

Jeżeli problem wygląda wg. Ciebie na sprzętowy z monitorem, spróbuj przetestować go za pomocą innego komputera.

tak tylko na tej stronie nie ma tła pod napisami ,patrzyłem w operze i jest OK, a na firefox nie ma .Monitor jest ok i wszystko inne działa wygląda że to tylko na tej stronie cos blokuje

mowiniak ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Pozdrawiam moderatora :smiley: Agaton