Brak obrazków na onet.pl

Witam. Otóż mam taki problem,nagle zniknęły mi obrazki na onecie,np brak obrazkow przy glownych wiadomosciach;nie moge przegladac galerii ze zdjęciami. Co mam zainstalowac aby wszystko wrocilo do normy?

Wyczyść cookies, historie przeglądarki.

to nic nie daje …

Tak j.w po prostu w Mozilli jest “wyczyść dane prywatne” i zaznacz tam wszystko ptaszkiem i wyczyść :wink: Powinno działać…

Podaj trochę więcej danych.Jaka przeglądarka i czy dzieje się to też w innych przeglądarkach?

Przeglądarka Mozilla Firefox,najnowsza wersja. Czyszczenie danych nic nie daje

W Internet Explorer wszystko działa ok

Przeinstaluj Mozille. Odinstaluj, przeczyść programem Ccleaner komputer i wgraj jeszczze raz. Powinno działać.

Coś ta najnowsza wersja Mozilli sprawia wiele kłopotów.Było już na ten temat na forum wiele wiadomości.

Spróbuj reinstalki programu lub wróć do poprzedniej(starszej) wersji i sprawdź czy dalej to się dzieje.

Ponadto można spróbować:http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_Diagnostyka:_Firefox

Sprawdź też ustawienia przeglądarki w zakładce Treść.

Jeśli posiadasz jakiś filtr reklam (np.AdblockPlus) to może któryś z filtrów powoduje blokadę.

Ja na razie sobie chwalę :wink: I nie miałem z nią żadnych kłopotów :wink: Tak samo moi znajomi :wink:

Mi też działa bez zarzutów…

Mi sprawia problemy - czasami mnie wylogowuje. Np. loguję się na jakąś stronę daję zaloguj i dalej jestem niezalogowany, albo np. jestem zalogowany, a tu mnie wylogowało :stuck_out_tongue: