Brak obrazków w przypadku tylko jednej strony

Witam

Mam problem. Od jakiegoś czasu nie wyświetlają mi się obrazki na stronie otomoto.pl , na wszystkich innych stronach obrazki działają natomiast na podanej stronie nie. W przeglądarce IE w miejscu obrazków są krzyżyki a w Mozilli nic się nie wyświetla.

Proszę o pomoc.

w Firefox wejdź w Narzędzia/Opcje/Treść/Pobieraj obrazki automatycznie i wciśnij “Wyjątki” i zobacz czy nie ma tam tego adres jeśli jest to usuń.

Mam ten sam problem co autor tematu. Na kazdej przeglądarce patrzyłem czy obrazki na otomoto sie pojawiają nic jakby coś blokowało po uruchomieniu komputera ponownie obrazki są przez kilka chwil potem znowu ich nie ma, i nie mam pojęcia co jest nie tak

Sprawdziłem niestety nie działa :confused:

Właśnie miałem otwierać temat z tym samym problemem. U mnie to samo wszędzie są obrazki oprócz otomoto. Ojciec ma 2 kompa i u niego są ! ;/

a z jakiej przeglądarki korzysta Twój ojciec?

mozile firefox, coś mi się zdaje że brakuje nam czegoś, jakiegoś programu :confused:

może nie macie wtyczki, a reklama na dobreprogramy.pl wam się wyświetla?

Mi się wyświetla odrazu cała strona dobrych programów. Zero reklam.

Jakiej wtyczki ? :twisted:

Dziwne, że inne strony działają bez zarzutów :x

I najdziwniejsze jest to że na inny stronach jak Autorader i allegro obrazki są, a na otomoto dopiero po restarcie kompa.Ja sądze że to jest wina webmasterów serwisu

raczej nie, bo u mnie np. wszystkie obrazki są wyświetlane

To jak wyjasnic to że umnie tych obrazków nie ma

U mnie na aktualizowanym firefoxie wszystkie obrazki są.

iset112 a msz rozszerzenie Adblock?

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 22:23

Nie nie mam Adblocka wgranego. Jak wytłumaczyć fakt ze po restarcie kompa obrazki są wyświetlane

Bo jeśli ten problem mają 2-4 osoby to raczej już nie wina ustawień siciowych w danym komputerze, a juz wina twórców tej strony, nie zmieniałem ustawień sieciowych, nic nie kąbinowałem z firewallem bo go nie posiadam jedynie co aktualizuje to przeglądarke z której korzystam i systematycznie wgrywam patch’e do windowsa.

Czy nie robiony przez ponad 2 lata format dysku moze miec jakiś wpływ na zachowanie sie internetu, do tej pory nie miałem z tą strona problemu

Witam,

ja mam ten sam problem… Na kompie mam Firefoxa i IE. Firefox raczej zaktualizowany… Obrazki znikają, tzn nawet ich nie widać, w IE to samo, krzyżyki zamiast obrazków. Tak mi się dzieje od 3/4 dni… Bardzo dziwne :? Czekam na rozwiązanie zagadki…

Coraz wiecej osób ma ten problem wniosek prosty to wina serwera otomoto.pl tej wersji sie trzymam