Brak obrazu, brak sygnału

Po podłączeniu dysku M2 brak obrazu .Mignie tylko logo MSI i tyle . Bez dysku na pendrive wszystko działa normalnie .To samo na 2 płytach i 2 dyskach .Zasilacz podmieniany to samo . Zapala się czerwona CPU ,potem żółta RAM i biała dysk .Następnie wszystkie gasną. Byłem w serwisie i na płycie diagnostycznej niby wszystko działało .Kupiłem nową i to samo

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Zawsze wątek z błędami w tytule możesz wyciszyć i nie wskoczy po dodaniu spacji (anti bump hack).

Autor raczej jest zadowolony, że temat wskakuje znowu na listę aktualnych zamiast tonąć na 2-3 dynamicznej stronie z poziomu strony głównej forum (czy nawet widgetu portalu z sidebaru jak przetrwał) a w kategoriach z końcówki pierwszej dynamicznej strony.

@Yakii co Ty masz z tym „młodym”? Nie pierwszy raz to piszesz.
@kerim.66 jeśli dysk M2 nie jest podłączony, nie ma żadnego problemu? Dysk jest nowy?

Bez dysku na systemie z pendrive jest wszystko ok .Po założeniu nawet do biosu się nie wejdzie .Kilka sekund i brak obrazu .Tak samo jest na 2 płytach jedna roczna druga nowa i na 2 dyskach z czego jeden nowy .Podejrzewam procesor ale nie mam na podmiankę .Piny proste .Ram niezależnie czy jedna czy dwie kości to samo

Ja obstawiam, że dysk… po prostu wali całą sprawę.

Dysk kupiony 2 nowy i to samo

Ok. Czekaj na kogoś mądrego, może coś podpowie.

Czy wyraz „młody” jest obraźliwy? A jakie wypełnia możliwości. Do wyboru do koloru.
https://synonim.net/synonim/młody
P.S.

Wiesz coś konkretnego z tego tekstu? Bo ja tylko jedno.
Coś na czymś działa a na czymś innym nie.