Brak obrazu i dźwieku na tv po podłączeniu lapka

Siemanko

mam taki problem chciałem puścić film na telewizorze z laptopa ale jest jeden problem za chiny nie mogę ustawić żeby obraz pojawił i dźwięk pojawiły sie na ekranie tv, na Viście wszystko działało elegancko a tutaj nie. Próbowałem zainstalować nowe stery do karty graficznej ale dostałem informacje od systemu że ten sterownik co teraz mam jest najnowszy. Moja karta graficzna to NVIDIA GeForce 8600M GS. Nie mam pojęcia co mogło się stać skoro na Viście wszystko chodziło bez zarzutów…

Pozdrawiam

Spróbuj poprzez kliknięcie klawisza Win + P

Też nie działa, w ogóle po podłączeniu lapka do tv komputer nie widzi 2 monitora(tv)…

Odinstaluj stary sterownik karty graficznej i wgraj nowy.

Mam najnowszy sterownik do karty graficznej

Nie znaczy, że najlepszy. Odinstaluj poprzedni sterownik i jeśli masz Win 32bit to zainstaluj ten sterownik

a jeśli masz Win 64bit to zainstaluj ten sterownik

U mnie na karcie GF 8400M GS działa bez zarzutu.

Poza tym, choć nie zawsze tak musi być, to mimo wszystko odpalaj lapka dopiero po podłączeniu dodatkowego monitora.

Może to glupie pytanie ale zadam. A sprawdziles czy masz dobrze podlaczone? (moze cos sie poluzowalo?)

wiekszosc sterownikow z visty dziala na win7 bez problemow

też mam z tym problem. Win + P DZIAŁA ale zmienia sterownik NVIDIA na ten windowsowy, zmienia rozdzielczość na bardzo małą i nie pozwala jej zmienić. Dopiero wyłączenie TV zmienia rozdziałkę na właściwą. Dzieje się tak i z MOnitorem głównym i z TV. mam Gigabyte Geforce 9600. To co pisze dzieje sie na trybie Duplikuj (bo taki chcę używać) tryb rozszerz działa p w miare poprawnie tylko jakoś obrazu TV jest żenująca. Kiedy chcę ustawić TV poprzez Panel Sterowania NVIDIA- w ogóle nie wykrywa TV- opcja rygorystyczne wykrywanie TV też nei działa (cały czas pyta się czy włączyć złącze TV) Wie ktoś jak włączyć klonowanie i aby działało?

Nie podpinaj się :smiley: