Brak obrazu na Ferguson FK 6900 CR


(K4mil171) #1

Witam. Mam taki problem. Nie dotyczy komputerów ale nie wiedziałem na jakim forum to opisać. Chciałem zaktualizować oprogramowanie w swoim Fergusonie oraz listę kanałów Cyfry + na najnowszą z 2 września. Aktualizajca oprogramowania przebiegła bez problemów. Jednak przy aktualizacji kanałów wystąpił problem. Po aktualizacji dekoder nie przesyła obrazu do telewizora. Widać jedynie ciemny obraz i czerwone/zielone/niebieskie paski co jakiś czas. Kanały wgrywałem zgodnie z punktem 4.6 w instrukcji z pliku 6900_ch_list_Cyfra_20100902_120.cl. Oprogramowanie wgrywałem z pliku: FK-6900CR_2010.05.28_120_NP.usb. Proszę o pomoc.


(Tomj) #2

spróbuj zrobić aktualizację jeszcze raz ,może coś nie tak poszło,a jeśli to nic nie da ściągnij starsze uaktualnienie i zaktualizuj starszym :slight_smile:


(system) #3

polecam tą stronę : http://www.laki.dvhk.pl/ nie to żebym ją reklamował ale masz tam opisane co i jak.


(K4mil171) #4

ale nie mogę zrobić aktualizacji bo nie ma obrazu. Chodzi o to że nie wyświetla się ani menu ani nic. nie ma żadnego obrazu


(Tomj) #5

obraz jest całkiem czarny? wyświetlacz coś chociaż pokazuje? napisz cokolwiek się w tym tunerze dzieje lub czy coś w nim działa?

http://www.ferguson-digital.eu/pl/pytan ... zrobi.html

pomoc tech-

http://www.ferguson-digital.eu/pl/pomoc-techniczna.html