Brak obrazu na gtx650 ti boost po podłączeniu nowego kabla

Witam. Mam taki mały problem. Kupiłem sobie kabel dvi -> vga i po podłączeniu, najpierw uruchomiło mi kompa tak jakby w trybie awaryjnym z wyłączonymi sterownikami od grafy a teraz po podłączeniu starego kabla, wgl się nie odpala obraz. Karta chodzi. Wiatraki śmigają a obrazu brak…

karta zintegrowana jest? jeżeli tak to podłącz do niej i zmień w biosie na karte dedykowaną.

chadzys na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj   i dokonać korekty tytułu oraz postu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Oczywiście. Zrobię to zaraz gdy będę miał dostęp do komputera. Z telefonu pisanie polskich znaków wydłuża czas o 4krotność… proszę o zrozumienie.

 

Post zmieniłem  :slight_smile:

 

A więc sprawa wygląda tak - Po wielu walkach, resetowaniu biosu, przemieniania kabli, zmian slotów itp. Problem został rozwiązany. Początkowo pomogło niby zresetowanie BIOSu itp. Natomiast po pewnym czasie problem powrócił. Jedyne logiczne wyjaśnienie było takie, że coś musi nie stykać lub przeszkadzać. Po namysle zdecydowałem się przedmuchać wszystkie szyny, począwszy od PCI-e kończąc nawet na przełożeniu do drugiego slotu pamięci RAM i oczywiście dokładniejszym oczyszczeniu. Na chwilę obecną wszystko śmiga, więc pozostaje mieć nadzieję na to, że problem rozwiązany. Jeśli w ciągu 2 dni nie edytuję postu to będzie można temat zamknąć :slight_smile:

 

Dziękuję serdecznie MrBeckham i pozdrawiam.