Brak obrazu na monitorze przy nowym komputerze

Witam kupiłem nowy komputer: Procek:CORE i5 750 Płyta główna:GA-P55M-UD2 Grafika: Nvidia GeForce GTS 250. W sklepie wszystko było ok, lecz po przywieźieniu do domu i podłączeniu pod monitor (LG L1919S) nie ma obrazu! Na monitorze nie pojawia się komunikat że nie ma podłączonego kabla, a poprostu nie ma obrazu jak przy obluzowanym kablu, a dioda świeci na pomarańczowo a nie na zielono. Proszę powiedzcie mi co może być tego przyczyną? Wszystkie części działają a obrazu nie ma. Dodatkowo docisnąłem wszystkie kabelki jakby coś wypięło. Proszę o pomoc. AA i jeszcze jedno, na podmienionej grafice gf 6600 wszystko działa…

Spróbuj tą nową grafikę podłączyć przez inne wyjście(nie wiem przez jakie podłączasz ) albo spróbuj w monitorze w menu (jeżeli taka opcja jest) wybrać inne źródło sygnału(DVI,D-sub,HDMI )

jakie wejścia ma monitor:? z tego co pamiętam to tylko d-sub…

jakie wyjścia ma grafa… jeżeli d-sub oraz dvi to poszukaj przejściówki z dvi na d-sub i poprzez to podepnij;)

czasem grafika nie puszcza sygnału na d-sub tylko na dvi…

monitor d sub ma grafika d sub i dvi

czytaj dokładnie #-o

a tak na przyszłość jakby to nie pomogło, może to być wina czego innego? bo chyba nie jak działało na monitorze w serwisie ;D