Brak obrazu na monitorze

Witam!!

Wpadłem w posiadanie dość starej maszyny ale postanowiłem ją złożyć :slight_smile: Okazało się, że w płycie głównej uszkodzone jest wejście PS2 i nie mam nawet możliwości wejść do BIOSu (klawiatura pod USB również nie działa) :x . Znalazłem inną płytę główną - P6S5AT. Podpiąłem podzespoły :

GeForce 5200 FX

2x128 MB DDR PC2100

Dysk 40 GB Samsung

Stacja DVD LG

Procesor jakiś Intel ;p

Zasilacz 350W Megabajt

Wciskam przycisk zasilania słyszę jak wszystko zaczyna się kręcić…, ale niestety na tym koniec :cry: Na monitorze brak obrazu … Resetowałem BIOS, wymieniałem baterię, zmieniałem położenie ramu w slotach (nawet próbowałem na SDRAM), z innej karty graficznej również próbowałem … Już nie wiem co to może być #-o Płyta główna raczej sprawna, wszystkie kondensatorki wydają się być w nienaruszonym stanie, a zresztą jakieś 2 miesiące temu z niej korzystałem.

Musisz na innym komputerze przetestować inne poszczególne zespoły gdyż może być problem jeszcze z inna częścią sprzętu.Mógł Ci zarówno dobrze też paść procesor jak i karta grafiki lub ram,ale na początek radził bym sprawdzić karte graficzną,gdyż ona może przyczyniać do niewyświetlania obrazu.

Ram sprawdzany, zasiłka, Dysk także .

Wybacz to pytanie,ale czy podany komputer w 1 poście to komputer stacjonarny,czy laptop,gdyż już od jakiś 3lat nie widziałem dysku mniejszego niż 50gb na stacjonarne komputery,ale w laptopach owszem.

Stacjonarny… Bo czy mówilibyśmy o wymianie karty graficznej czy zasilacza w laptopie ?