Brak obrazu na monitorze

Siema mam problem z komputerem otóż po odpaleniu go monitor sie nie włącza pozostaje w trybie uspienia wszystko raczej dziala bo slychac nawet jak windows sie włącza tylko nie ma obrazu.Jesli ktos moze to prosze o pomoc.

Próbowałeś już podpiąć kabel sygnałowy do karty graficznej, ewentualnie płyty głównej, jeśli masz zintegrowaną kartę z procesorem? :slight_smile:

odłączyłem kabel od monitora i od karty i podpiąlem spowrotem ale wciaz brak obrazu nawet bylem w serwisie zeby zobaczyc czy karta zepsuta ale okazalo sie ze działa

To sprawdź jeszcze czy ten kabel jest podpięty do monitora :smiley: Sprawdź też czy w ustawieniach monitora masz wybrane odpowiednie źródło sygnału.

wszystko jest podpięte ustawienia są ok wczoraj odlaczylen kabel zeby karte przeczyscic i podłączyłem i byl brak obrazu mysle ze moze to byc wina kabla dvi

Karta nie wymaga przypadkiem dodatkowego zasilania którego zapomniałeś podpiąć po czyszczeniu?

jest wszysciutko podpiete wszystko ok komp sie wlacza wiatraki chodza jest dzwiek windowsa tylko monitor jest w trybie czuwania

Więc może kabel - pożycz od kolegi inny i sprawdź. Możesz jeszcze pokazać zdjęcia jak podpiąłeś ten monitor i kartę.

niestety jedyny gosciu ktory moglby pozyczyv mi kabel wyjechal wiec jutro pojade kupie kabel dvi d i zobacze czy dziala

Wcześniej pokaż te zdjęcia, mam obawy że jednak coś jest źle podpięte. Kabel może się uszkodzić, no ale to nie taka znowu częsta usterka :stuck_out_tongue: DVI jest solidny :wink:

chyba jest winowajca wydaje mi sie ze pin jeden jest wygiety

Też mi się tak wydaje :wink:

Dobra to ten jutro kupie ten kabel zobacze czy dziala jak bedzie dzialal to zamkne temat dzieki za jakąkolwiek pomoc😊