Brak obrazu na monitorze

Witam ostatnio rozlał mi sie ekran w laptopie więc podlączylem monitor, mam pytanie własnie instaluje windowsa 8.1 i obraz instalatora pokazuje mi na tym laptopie. Da sie jakoś przełączyc miedzy ekranami podczas instalacij?

Prawdopodobnie nie, jeżeli windows nie daje obrazu na monitor, to prawdopodobnie nie widzi go, nie umie/nie chce zmienić. Możesz, jeżeli masz otwarte pudło, odpiąć matrycę LCD i zobaczyć, czy wtedy “polubi|” monitor.

Monitor dziala w codziennym uzytku, nie pokazuje obrazu tylko przy starcie systemu i teraz podczas instalacij windowsa.

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/155197/howto-unattended-setup-parameters-for-unattend-txt-file

Taki pomysł mi przyszedł do głowy, tylko problemem będzie ustawienie bootowania, ale to chyba musisz na ślepo próbować.

Strasznie skomplikowane nie wiem co na czym to polega nawet.

Polega to na ustaleniu z góry wszystkich opcji instalacyjnych wtedy windows instaluje się sam bez twojej interwencji.

A nie ma innej opcij?

Nie wiem być może jest ale na ten moment nie mam innego pomysłu.

Nie da sie ustawic zeby tylko na 1 ekranie wyswietlało? Zamiast na 2 moze by cos to dalo

Nie zakładaj kolejnych wątków, bo nie dostałeś odpowiedzi za pierwszym razem.

Z tego co kojarzę to wyświetlanie obrazu na drugim ekranie może nie być możliwe zanim nie zalogujesz się do systemu. Możesz spróbować użyć klawisza funkcyjnego do przełączenia ekranu, ale nie mam pewności cy to zadziała.

A czy jest jakaś opcja przełączania klawiszwami miedzy polami do pisania i opcjami podczas instalacij np podczas wpisywania klucza wybierania partycij, troszke ekranu widac więc może udało by sie na wyczucie.

Między polami przechodzisz za pomocą klawisza tabulacji [Tab].