Brak obrazu na telewizorze z komputera

Witam wszystkich po podłączeniu telewizora po kompa mam brak obrazu filmu na telewizorze. na komputerze jest wszysko wporzadku film normalnie leci ale na telewizorze mam pulpit z monitora i okienko odtwarzacza filmów a w okienku czarne pole zamiast filmu ktory leci na kompie. Co jest przyczyną?

moze jest podlacznie jednostronne, moze masz za duza rozdielczosc na TV ?

tez tak myslałem ale mam jeden odtwarzacz filmów z kombajnu Nero 7 i nie ma problemu jest wszystko O.K natomiast inne programy typu Power DVD 8 niestety nie przezucaja obrazu

chyba ze to wina kodeków które zainstalowałem do odbioru Hdtv ?

weź zainstaluj te

K-Lite Mega Codec Pack 4.2.5

http://www.softmania.pl/program-542-k_l … 2.5.html#m

u mie z nimi na tv lcd chodzi wszystko

Dzięki zobaczymy - Pozdrawiam

Chociaż wydaje Mi się, że jakby była to wina kodeków to nie byłoby obrazu filmu również na monitorze a na monitorze jest obraz tylko na telewizorze nie ma obrazu juz w samym oknie odtwarzacza. Czy w takim przypadkó kodeki tez coś do tego maja ?

a jak jesteś podpięty? jakimi kablami na tym Nero normalnie odtwarzasz w tv ? ewentualnie zobacz jak odepniesz monitor a podepniesz tv ,jaki masz tv LCD czy zwykły ?

kabel standartowy w kompie podpiety s-video z przejsciem na telewizor chince

i przez program z nero tj. Show Time do odtwarzania filmów działa wszystko a przez Power DVD 8.0 nie działa ale jak juz wspomniałem tylko nie ma obrazu z okna odtwarzacza Power DVD na telewizorze

Moj TV LCD

to może wina jest w Power DVD ? a przez Windows Media Player co masz ? masz w tv wejscie d-sub, tz: komputerowe ? to wypnij monitor i podepnij tv ale nie przez s-video ,zobacz też to http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=20705

w sterownikach - w przypadku clonowania musisz określić tv jako primary…

Przez Media Player jest ten sam efekt co przez Power DVD czyli ciemne okno odtwarzacza

na telewizorze

wczesniej mailem Power DVD 6 i wszystko bylo O.K, wczoraj wpadlem na pomysl, ze odinstaluje 6-tke a zainstaluje 8-ke oraz nowe kodeki CoreAVC oraz AC3

I na kompie jest wszystko O>K tylko na telewizorze brak obrazu filmu w oknie odtwarzacza

mrjablo , to co misłeś poczytać tam pisze Niestety nie wszystkie karty graficzne obsługują wyświetlanie obrazu na dwóch monitorach jednocześnie, pomimo posiadania dwóch rodzajów wyjść sygnału. Wszystko zależy od tego, czy karta ma RAMDAC pojedynczy czy podwójny.nie zalecam podpinania PC przez S-Video, Więc wypnij monitor i podepnij tv

Dzięki za radę żebym wypiął monitor a podłączył sam telewizora ale ciężko zrobić monitor z telewizora 42 cale.

bez przesady,to miało pokazać tylko czy wina jest karty czy sposobu podpięcia czy Twojego majsterkowania