Brak obrazu po podłączeniu magnetowidu do komputera[graber]

Witam,

pomóżcie drodzy użytkownicy bo ja już nie mam żadnego pomysłu.

Zakupiłem ten graber http://allegro.pl/video-grabber-cd-zgry … 55351.html podłączone wszystko elegancko po przez CZINCZ’e i dźwięk ładnie przechwytuje , ale za to brak obrazu , próbowałem w takich programach jak , Movie Maker, Power Directory i w programie który dostałem wraz z tym graberem , wszędzie ten sam efekt przechwytuję tylko dźwięk. Sterowniki są poprawnie zainstalowane , żadnych anomalii w menedżerze urządzeń nie ma.System jaki posiadam to Windows XP Professional SP3 32 Bity. Proszę o jakieś rady nawet te najbardziej banalne , bo czasem w szczegółach tkwi problem.

Cześć,

A próbowałeś podłączyć inne źródło sygnału do tego grabera? Np. z satelity, albo jakiegoś tunera telewizyjnego, stacjonarnego dvd? W ten sposób określiłbyś co jest padnięte:

a) graber (cały albo tylko złącze)

b) wyjście wideo z urządzenia

c) kabelek łączący.

Zacznij od podłączenia urządzenia źródłowego do innego odbiornika, np TV. Jeżeli jest obraz to kabel i wyjście są ok więc wina grabera. Jeżeli nie ma obrazu to zmień kabelek. Trzeba ustalić przyczynę i wyeliminować wszystkie możliwości, a wtedy to co nie możliwe stanie się możliwym.

Powodzenia.

Magnetowid podłączony do TV na tym samym kablu działa bez zarzutu.

Podłączałem odtwarzacz DvD do tego grabera i to samo przechwytuje tylko sam dźwięk

Pozwól, że Cię odeśle do pewnego serwisu na którym użytkownicy zajmują się zagadnieniami związanymi z video oraz audio.

http://www.videoaudio.pl/

Tam na pewno odnajdziesz pomoc.

Pozdrawiam.

Po dwóch dniach walki z tym ustrojstwem mam malutki sukces , a mianowicie znalazłem w necie jakieś inne stery do tej chińszczyzny , zainstalowałem i mam obraz i dźwięk , ale ja wiem czy to można nazwać obrazem , widać że coś się tam porusza , zresztą sami zobaczcie i napiszcie co o tym myślicie.

dvd2130330mpg000004440.jpg