Brak obrazu po zainstalowaniu sterownika Ati

co tu dużo pisać tak jak w temacie mam problem z kartą graficzną .A mianowicie chodzi o to że pobrałem nowy sterownik do mojej karty graficznej ( Ati radeon 9250) . po zainstalowaniu sterownika i restarcie kompa zauważyłem że sterownik nie działa poprawnie .Odinstalowałem go bo miałem jeszcze inny w zapasie po czym po ponownym uruchomieniu kompa nic nie pokazuje mi się na ekranie jestem pewien ze przez przypadek też odinstalowałem sterownik VGA co mam zrobić by przywrócić sterownik VGA proszę o o pomoc i link dzięki któremu będę mógł zainstalować dobry sterownik do mojej karty

przy pomne jeszcze ze mam system Windows Xp na sp 3

z góry dzx za pomoc

dymek95x , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

Stara karta graficzna :frowning:

Zainstaluj sterowniki do swojej płyty główniej tzw. Chipset.

Zainstaluj sterowniki do swojej karty graficznej:

Radeon Omega Drivers 3.8.252 lub odpowiednik ATI Catalyst 5.8

Na Radeon Omega Drivers 3.8.252 - pomimo to instaluj…

Tematy:

radeon-9200-series-nie-dziala-t456199.html?hilit=Radeon%209200

gra-nie-dziala-catalyst-t242894.html?hilit=ATI%20Radeon%209200%20SE

Zainstalowany .NET Framework oraz DirectX?

Pozdrawiam,

XMan.

tAK zainstalowany tylko nwm jak ja to mam zainstalować skoro nic nie widzę na ekranie …

dymek95x , naprawdę uważasz, że taka zmiana czyni temat wystarczająco konkretnym? Dam Ci jeszcze jedną szansę i małą podpowiedź: Brak obrazu po instalacji sterownika karty graficznej ATI. Prawda że brzmi wiele bardziej konkretnie?

Uruchom komputer w trybie awaryjnym bądź w trybie VGA - http://obrazki.elektroda.net/39_1277024437.jpg.

Pozdrawiam,

Dimatheus

kolego jak uruchomić tryb awaryjny? czytałem ze f8 ale to bardziej botowanie przypomina niż otwieranie w trybie awaryjnym

Dodane 18.10.2013 (Pt) 17:00

nic nie dało otworzenie w trybie awaryjnym :X

Podczas uruchomienia komputera wciskasz klawisz F8 i trzymasz go przez cały czas.

Później masz do wybrania odpowiednie opcje a w tym również Tryb awaryjny --> wybierasz --> Enter.

Po wejściu//uruchomieniu komputera wykonujesz zalecane porady…

ale to nic nie zmienia i tak nic nie widac na ekranie :X

Hej,

A czy w ogóle po włączeniu komputera widać cokolwiek na ekranie monitora?

Pozdrawiam,

Dimatheus

chodziło mi o to ze jak włączałem kompa widać było wszystko ale wystarczyło ze się wczytał windows i czarny ekran ale już wszystko naprawione dzx wielkie za pomoc :smiley:

Hej,

A no to przydałaby się informacja, co pomogło - tryb awaryjny?

Pozdrawiam,

Dimatheus

po naciśnięciu F8 wyskoczył komunikat uruchom w trybie VGA uruchomiło .Pobrałem sterownik zaktualizowałem i działa :smiley: