Brak obrazu po zamontowaniu nowej karty graficznej Gigabyte HD 5750

dłuższą chwile czytało ale nadal piszczy i nie ma obrazu odpowiedz

I wtyczke zasilania do grafiki masz podłączoną? Piszczy cały czas czy w jakiejś sekwencji (krótkie, długi sygnały)?

1 długi i 2 krótkie odpisz

wtyczka podłączona

To błąd karty graficznej. Upewnij się czy na 100 procent wtyczka zasilająca jest podłączona pewnie do wejścia w karcie i czy sama karta dokładnie siedzi w slocie. Możesz lekko szarpnąć i próbować wyciągnąć. Gdy dobrze jest zapięta zapadką w slocie, powinna się trzymać mimo prób wyciągnięcia. Dopiero zwolnienie zapadki przy slocie powinno ją odblokować.

karta jest dobrze przymocowana odpisz

Jeśli jest poprawnie zamontowana w slocie i ma zasilanie (możesz spróbować czy będzie jakaś różnica gdy go nie podłączysz) to nic innego niż zmiana karty na inną ci nie doradzę już. Jeśli za swoją dałeś ok. 180zł to za niewielką dopłatą masz HD5770 http://allegro.pl/msi-radeon-5770-msi-i5974257159.html Choć najlepiej weź coś z innej serii czy jakiegoś GeForce np. GTX 560 Ti.

to samo wiec co teraz mam kupować nową karte graficzną czemu ta tu nie chodzi odpisz proszę

Widocznie jest niekompatybilna z płytą główną. To rzadki przypadek ale zdarza się na to wygląda https://forum.dobreprogramy.pl/dziwne-piszczenie-po-zmianie-karty-graficznej-i-zero-reakcji-459938t.html

mówiłeś ze jest kompatybilna odpisz

to jest cos innego inny przykład co ze mną odpisz co dalej proszę

Pod względem fizycznym jest w pełni kompatybilna. Tego typu przypadki jak twój gdzie jest jakiś problem z daną płytą to jeden na kilkaset powiedziałbym i nie sposób tego przewidzieć przy tak dużej ilości możliwych kombinacji GPU-płyta główna. Sam producent nie podaje też list kompatybilnych kart graficznych, bo przypadek niekompatybilnej karty to rzadkość.

Sprawdzałeś czy teraz masz BIOS F6A np. w CPU-Z?

tak mam f6a odpisz co teraz moge zrobić odpisz

jakie pomysły ? odpisz

Możesz jeszcze przeczyścić z kurzu slot np. pędzelkiem, podobnie przeczyść slot karty. Możesz też wyciągnąć na kilka minut baterię BIOS (na odłączonym zasilaniu)

image009.jpg

Trudno mi coś więcej ci doradzić, tutaj np. w poście 6047 zestaw praktycznie taki sam jak twój (taka sama płyta, proc i karta też Radeon 5750)  http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=674365page=404 i zestaw jak widać działa.

Nie mam pomysłu czemu u ciebie karta nie działa. Chyba że jeszcze ktoś inny coś doradzi.

a ty nie msz jakiegoś pomysłu co jest nie tak dlaczego ona nie chce dać obrazu i piszczy prosze pomóż mi kolego poleć swoim znajomym ten temat żeby mi ktoś pomógł doradż coś proszę odpisz

baterie wyciągałem wcześniej nie pomogło odpisz proszę

Może włóż 9800gt i zaaktualizuj sterowniki karty graficznej do najnowszej wersji. Taka myśl mi przyszła. Prawdopodobnie jak wspomniał longhorn masz przypadek 1/500 i jak widać problemu nie da się rozwiązać. Być może masz coś z płytą że nie może odczytywać twojego radeona. Mógłbyś wymienić altualnie albo płytę główną albo gpu. Innego wyjścia nie widzę.

mam pytanie mam 4gb pamieci a pokazuje mi dostępne 3,25 czy to może przez to.

Nie ma to związku z działaniem karty graficznej. Jeśli masz system 32bit to normalne. Spotkałem się z przypadkiem że Windows 7 32bit wykrywał tylko 2.36GB z 8GB zamontowanych.

Ja mam 64bitowy Windows 7 home premium odpisz

Odpiscie Proszę

To nie zmienia postaci rzeczy. Nic już tu nie zrobisz, kup nowe gpu lub nową płyte główną. Powiedz jakim budżetem dysponujesz a doradzę ci jaką karte graficzną kup lub płyte główną ok?

Ale mi pomogliście nie będę nie czego kupował na pisze na innym forum i na pewno mi pomogą zamykam temat !!!

Jeżeli nie potrafisz docenić pomocy jaką oferują ci inni użytkownicy to szukaj szczęścia gdzieś indziej.

Temat kłódka.