Brak obrazu po zamontowaniu nowej karty graficznej Gigabyte HD 5750

Skoro inna nawet bardziej wymagająca grafika działa na tym zasilaczu, a ta nowa nie, to sytuacja wg mnie jest prawie całkowicie jasna. Aby na pewno upewnić się musiałbyś sprawdzić ją na innym komputerze. Zorientuj się po znajomych, może ktoś pozwoli Ci ją sprawdzić u siebie. Ewentualnie zawsze możesz ją zanieść do najbliższego serwisu komputerowego, chłopaki w 5 min ci sprawdzą i będziesz wiedział na czym stoisz. Bo jeśli na drugim sprzęcie nie zadziała to już wiadomo że jest walnięta. Nic innego już nie wymyślę.

A może zasilacz daje jej za mało mocy ?

Do samego startu aż tak dużo nie potrzeba, co innego w czasie grania w wymagające gierki. Chyba że chcesz od razu kupić zasilacz i sprawdzić to propozycje już dostałeś.

Ale czy zasilacz coś tu da ?

Jeśli grafika jest walnięta to po zmianie zasilacza też na pewno nie będzie działać. Dlatego pisałem abyś ją w pierwszej kolejności sprawdził, szczególnie że inna działa.

Pisze właśnie ze sprzedawcą karty mówi ze karta była sprawdzana i była sprawna w  100 % wiec jak?

Jak mówiłem zawsze jest możliwość uszkodzenia w transporcie czy ładunkiem esd. Gdyby była sprawna zdaje się nie musiałbyś zakładać tego tematu. 

Jak mówię sprawdź ją na innym zestawie. Będziemy myśleć co gdy na innym komputerze zadziała.

Karta chodzi 100% sprawna nowy zasilacz zakupiony 500watt ale nie wiem czy ta karta pasuje i bedzie działać na tej płycie głównej proszę o  odpowiedzi

Jaka firma zasilacza? Tylko nie mów że kupiłeś jakiegoś najtańszego no-name o jak najwyższej mocy.

Karta kompatybilna jest z płytą.

Kompatybilna jest z płytą jest czy nie ? Zasilacz http://allegro.pl/zasilacz-atx-500watt-24pin-sata-pci-e-fv23-gw-24m-i5675172741.html#delivery

Szkoda, że przed zakupem zasilacza nie zapytałeś się co warto kupić. Przeczytaj ten temat tak na przyszłość.

Karta ma typowe złącze PCI-E x16 w wersji 2.1. Płyta również ma PCI-E x16. Niezależnie od wersji złącza są one kompatybilne, różnice to głównie osiągane szybkości maksymalne.

Zasilacza gorszego nie mogłeś kupić. Skoro nawet sprzedawca nie pisze jaki produkt sprzedaje (jaka firma), ani nie podaje szczegółowych parametrów (tabliczka znamionowa z napięciami i natężeniem prądu) to trudno oczekiwać wysokiej jakości, szczególnie w tej cenie. Sporo lepsze propozycje już dostałeś wcześniej, w tym Corsair VS450W, ale widocznie jesteś mądrzejszy od nas. Jak to mówią tanio kupuje się dwa razy.

Moim zdaniem uruchomi kartę wiem ze to tandety zasilacz ale on jest tylko na 2 tygodnie pozniej kupie Corsair VS450W.

 

 

 

Więc podkładaj wszystko w całość na nowym zasilaczu i przetestuj.

Myslisz ze da rade ten zasilacz chociaż na 2 tygodnie ?

Z uruchomieniem powinien sobie poradzić. Czy będzie stabilnie przy obciążeniu trudno powiedzieć. Zestaw nie jest bardzo prądożerny więc powinien pociągnąć ten zestaw mimo wszystko przez niedługi czas.

Więc ta karta powinna chodzić z tą moją płytą główną FC gigabayte ga-m52l-s3p  nie jest ona za słaba? lub za stara ?do tej karty graficznej kolegą mi mówił że ta płyta może być za stara do niej i jej nie czytać to więc płyta musi czytać tą kartę tak a wyprubuje to wszystko jutro lub pojutrze bo dopiero kurier ma przywieść ten zasilacz proszę odpowiedź mi na te pytania ok czekam na odpowiedzi.

 

 

Proszę o odpowiedz.

Rodzinka234 , na forum piszemy poprawnie po polsku. Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole każdego posta po lewej stronie) - wyedytować wszystkie swoje posty w tym temacie dodając znaki interpunkcyjne (przecinki, kropki, znaki zapytania i tak dalej) oraz wielkie litery na początku zdań. Bez nich bardzo ciężko czyta się Twoje wypowiedzi. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Pisałem że karta jest kompatybilna z płytą. Płyta jest dość mizerna ale to sprzęt z podobnych lat (2009-2010). Możesz zaktualizować bios do najnowszej wersji jeśli masz tak dużo czasu.

To płyta musi z tą kartą ruszyć tak.

To płyta musi z tą kartą ruszyć tak.

 

Tekst został poprawiony.

A może być tak że płyta główna nie da rady ???

 

Karta graficzną nie chodzi z nowym zasilaczem