Brak obrazu podczas gdy komputer włącza się

Witam!
Mam taki problem. Otóż kiedy odpalam komputer, wszystkie wiatraczki się kręcą (chłodzenie procesora, zasilacz i karta graficzna), słychać też jeden krótki dźwięk, co oznacza że jest wszystko w porządku. Ale na ekranie nic się nie pojawia. Próbowałem już chyba wszystkiego: reset biosu, klikałem wszystko na klawiaturze, co mogłoby odpowiadać za uruchomienie menu biosu i nic. Karta graficzna na pewno działa, bo patrzyłem na innym komputerze. Podłączałem już do kilku monitorów i wszędzie to samo.
Moje podzespoły:
Płyta główna: Gigabyte GA-H61M-DS2H
Procesor: Intel Core i3 2120 3,3Ghz
Karta graficzna: Asus HD 6950
Dysk twardy: Seagate Barracuda 250GB 7200 SATA2
Zasilacz: Chieftec GPS-450AA-101 A

A próbowałeś też na zintegrowanej karcie graficznej, po wymontowaniu karty graf. PCI? Płyta główna ma przecież integrę. Gdyby na karcie graf. zintegrowanej nie udało się uzyskać obrazu (choćby BIOSu) to trzeba się liczyć z uszkodzeniem płyty głównej.

Nie, tego nie próbowałem. Ale sprawdzę to.
Dobra, problem rozwiązany. Chodziło o mały szczegół-kabel. W karcie graficznej miałem wyjścia Display Port. Korzystałem z nich za pomocą przejściówki do HDMI. Poszedłem do serwisu i powiedzieli mi że ta przejściówka nie działa w ta stronę czy jakoś tak. Kupiłem kabel Display Port-HDMI i obraz był.