Brak obrazu podczas wlączania komputera

Witam… otóż mam pewien problem właściwie to ten problem już miałem jednakże na moje nie szczęście znów coś nie tak się dzieje … Wieczorem komputer normalnie chodził i normalnie go wyłączyłem . Rano podczas włączania nie ma obrazu ponownie… miałem już taki problem jednakże wymieniłem kartę graficzną i obraz znów był … Trochę to dziwne gdyż wczoraj nie miałem żadnych problemów z kartą . Czy to możliwe żeby coś się z nią stało jak komputer był wyłączony? Czy jakby karta się spaliła zasilacz tez musiałby być spalony? Bo problem w tym ze komputer się włącza jedynie obrazu nie ma… A karta była nie dawno wymieniana… Ratujcie :smiley: Już nie mam nerwów do tego komputera… Wyjąłem i włożyłem kartę i bez zmian… Dziwne żeby podczas spoczynku karta się uszkodziła… Proszę o szybką odpowiedź . Pozdrawiam

@dodam ze wentylator na karcie się kręci…

Na początek wypadało by podać pełną konfigurację sprzętową wraz z zasilaczem.Nikt tu nie ma szklanej kuli niestety. Standardowo zrób reset biosu.Wyjmij baterie z płyty głównej na 20 min,komputer odłącz z zasilania.

Tracer 550W

RAM GEIL 2x1024

PROC AMD64 ATHLONX2 6000+ BOX

ABIT KN9

HDD WDC WD2500AAJS 250GB SATA2 8MB

Gigabyte Geforce 9800gt— ta karta co ostatnio zakupiona została

Wiem ze zasilacz słaby ale na zastępstwie go mam… I on działa bo oba wentylatory chodzą.

Kartę pewnie kupiłeś “pieczoną” i tyle działała :slight_smile: Sprawdź ją w innym kompie a zasilacz do wymiany.

No ale czy może tak się stać że podczas spoczynku z kartą się coś stało ? I czy jeśli ona by się spaliła zasilacz nie powinien także się spalić?

podczas wyłączenia komputera karta mogła się spalić, gdyby to zasilacz to nieuruchomiłbyś wogóle komputera. Na dobry początek polecam zresetować BIOS wyjąć bateryjkę poczekać i włożyć lub zworką, jeżeli nadal nic to sprawdź kartę na innym kompie.