Brak obrazu podczas wlączania komputera

(kuba..) #1

Witam... otóż mam pewien problem właściwie to ten problem już miałem jednakże na moje nie szczęście znów coś nie tak się dzieje ... Wieczorem komputer normalnie chodził i normalnie go wyłączyłem . Rano podczas włączania nie ma obrazu ponownie.. miałem już taki problem jednakże wymieniłem kartę graficzną i obraz znów był .. Trochę to dziwne gdyż wczoraj nie miałem żadnych problemów z kartą . Czy to możliwe żeby coś się z nią stało jak komputer był wyłączony? Czy jakby karta się spaliła zasilacz tez musiałby być spalony? Bo problem w tym ze komputer się włącza jedynie obrazu nie ma.... A karta była nie dawno wymieniana.. Ratujcie :smiley: Już nie mam nerwów do tego komputera... Wyjąłem i włożyłem kartę i bez zmian.. Dziwne żeby podczas spoczynku karta się uszkodziła.. Proszę o szybką odpowiedź . Pozdrawiam

@dodam ze wentylator na karcie się kręci...

(Ciuci) #2

Na początek wypadało by podać pełną konfigurację sprzętową wraz z zasilaczem.Nikt tu nie ma szklanej kuli niestety. Standardowo zrób reset biosu.Wyjmij baterie z płyty głównej na 20 min,komputer odłącz z zasilania.

(kuba..) #3

Tracer 550W

RAM GEIL 2x1024

PROC AMD64 ATHLONX2 6000+ BOX

ABIT KN9

HDD WDC WD2500AAJS 250GB SATA2 8MB

Gigabyte Geforce 9800gt--- ta karta co ostatnio zakupiona została

Wiem ze zasilacz słaby ale na zastępstwie go mam.. I on działa bo oba wentylatory chodzą.

(mrFreeze) #4

Kartę pewnie kupiłeś "pieczoną" i tyle działała :slight_smile: Sprawdź ją w innym kompie a zasilacz do wymiany.

(kuba..) #5

No ale czy może tak się stać że podczas spoczynku z kartą się coś stało ? I czy jeśli ona by się spaliła zasilacz nie powinien także się spalić?

(Krys2q2x2x2) #6

podczas wyłączenia komputera karta mogła się spalić, gdyby to zasilacz to nieuruchomiłbyś wogóle komputera. Na dobry początek polecam zresetować BIOS wyjąć bateryjkę poczekać i włożyć lub zworką, jeżeli nadal nic to sprawdź kartę na innym kompie.