Brak obrazu, proszę pomóżcie!

Witam, mam problem z Windowsem Xp. Niespodziewanie po uruchomieniu Windowsa nie widac nic oprocz ikony myszki. Czyli na początku widać, gdy Win się ładuje, jest ekran i obraz, lecz później, jest czarny ekran i zostaje tylko i ikona myszki o czym wspomniałem wcześniej. Myszka reaguje, tak samo klawiatura, próbowałem używać Alt+Ctrl+Del, żeby zobaczyć czy widać będzie okienko zarządzania uruchomionymi programami, lecz bezskutecznie :confused: To nie jest raczej wina monitora, ani karty graficznej:/ Proszę o rade !!

spróbuj włączyć ostatnia dobra znana konfiguracja:)wciskaj f8 przy włączaniu kompa i tam wyskoczy i spróbuj powino być oki:))

To jeśli miałeś włączone przywracanie systemu. Jeśli nie > startujesz do trybu awaryjnego (o ile się da), wsadzasz płytkę XP do napędu.

Wejdź w start > Uruchom > sfc /scannow :slight_smile:

uruchomilem komputer w ostatniej dobrej konfiguracji, nadal czarny monitor, ale jest komunikat o pliku lsass.exe, ze cos z nim jest nie tak. Czy jest na niego jakas latka?? jak ja zainstalowac, skoro nie moge nic zrobic??

możesz podmienić lsass z płytki, ale lepiej spróbować przywracania

systemu, jeśli miałeś je włączone - z trybu awaryjnego z wierszem polecenia trzeba wpisać C:\windows\system32\restore\rstrui.exe

(lsass zarządza uwierzytelnianiem kont itd)

no właśnie komputer nie chce się uruchomić w trybie awaryjnym z wierszem poleceń, a może po prostu robie coś źle… przy włączaniu naciskam F8, później wybieram tryb awaryjny z wierszem poleceń, komputer się restartuje. Dzisiaj spróbuje jeszcze raz…