Brak obrazu przy nowym komputerze

Witam, kupiłem dzis komputer. Podlaczam monitor, klawiature, myszke proboje uruchomic… a tu nic, czarny monitor. Komputer dziala, wszystkie wiatraki pracuja, lampki swieca a monitor nie dziala. Probowalem takze z innym monitorem lecz nadal to samo. Karta graficzna GeForce GTS 250 (wejscie d-sub, DVI, HDMI, probowalem podlaczac na obydwa wejscia ) Komputer jest bez systemu operacyjnego. Jesli ktos potrafi pomoc prosze o to.

Skoro nie ma systemu operacyjnego to co chcesz uruchomić ? wejdź w Bios i zobacz z czego jest ustawione startowanie kompa

ale w ogóle nie ma obrazu, jak moge wejsc jak nic nie widze? ;D ekran monitora jest czarny…

Podczas transporu mogła się wysunąć karta z portu, zaglądnij do obudowy i ewentualnie dociśnij, jeszcze jak masz możliwość podmień karte grafiki, jak zadziała zamień z powrotem na tą co miałeś.

a spróbuj podłączyć na zintegrowanej lub zobacz czy karta się nie przypiekła :twisted:

tzn? opisz prosze to troche bardziej

Dodane 23.12.2009 (Śr) 19:57

wywnioskowałem ze karta jest uszkodzona… podmieniłem ją na starą gf6600 i wszystko działa…