Brak obrazu w filmach

Witam, coś mi się ostatnio posypały kodeki. Miałem zainstalowane ffdshow+real iquick time alternative, jednak nie odtwarzały mi się pliki w formacie mp4 (chociaż powinny). Zainstalowałem więc najnowszą wersję ffdshow z 3.01.2007 i nadal nic. Pojawił się za to kolejny problem, nie ma dźwięku w innych filmach. Co robić? Nie chcę za bardzo namieszać w systemie przeinstalowujac cięgle kodeki więc proszę o dobre rady :mrgreen:

Ten temat przejrzałem więc nie odsyłajcie mnie tam.

No a przeczyściłeś rejestr po deinstalacji kodeków? Spróbuj jeszcze raz > deinstal, czyszczenie > jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344. i instalacja na nowo :slight_smile:

Za każdym razem po deinstalacji czyściłem rejestr programem jv16 power tools, a może to wina odtwarzacza? Miałem wcześniej allplayera i go odinstalowałem. Od tego momentu mam problem z kodekami.

to go zainstaluj i pościagaj kodeki przez Live Update a na pewno wszystkie będą chodziły

Zainstalowałem, ściągnąłem i nie działa ](*,) tzn nie ma obrazu teraz (dla odmiany). W media playerze 11 działa ok, a allplayer niby odtwarza wszystkie formaty ale sam dźwięk. pomóżcie coś bo nie chciałbym formata robić :x

ja polecam najnowszego XXXXXXXXX i kodeki CCCP - http://www.cccp-project.net/

Są tam pełne wersje płatnych kodeków-zakryto

boczi

Wyczyściłem system ze zbednych kodeków (przez menadżer urządzeń), zainstalowałem te kodeki CCCP i problem występuje nadal…tzn nie ma obrazu w filmach. W media player 11 działa ale się przycinają strasznie. Oczywiście rejestr też przeczyszczony. Czy może brakować jakichś kodeków jeszcze czy to raczej problem systemu? A może trzeba przeinstalować te kodeki systemowe? Jeżeli tak to które?