Brak obrazu w filmie;-((((

Witam,zrobiłam sobie (kumpel mi zrobił) reinstalkę Windowsa (mam XP) i sciągnęłam sobie AC3Filter i mam AviCodecPackPlus2 i K-Lite Codec pack i co jeszcze mam zrobić,żeby był obraz z filmie???Głos działa i jest oki,ale obrazu brak …Prosze podajcie co jeszcze mam zrobic,żeby zadziałało?? :cry:

pozdrawiam

jest jakis program ktory wykrywa jakiego kodeka potrzebujesz do obejzenia danego filmu

niestety nieprzypominam juz sobie jego nazwy sory :?

na All-playerze nie działa a na Windows Media Pleyer tak ale tam nie mogę wkleic napisów :frowning: cóż zrobić???

sprobuje w bestplayerze lub vplayerze

Niestety w bestplayerze też obrazu nie ma -tylko głos jest;-(( co to za dziwności>???co można zrobić??? :frowning:

trzeba sprobowac zainstalowac jeszcze jakies kodeki

ale dziwi mnie to ,że w media playerze działa a w allplayerze nie;-(( gdzie mogę znaleść taki kodek,żeby widziec film ?

Polecam zainstalować pakiet ffdshow

ffdshow tez dobry kodek

polecilbym pewna konkurencyjna stronke ale pewnie niemozna

und… pl . org

wiadomi ludzie beda znali

(niepodaje pelnego lina, ale bedziecie wiedzieli o jaka stronke mi chodzi)

Ten program do sprawdzania jakie kodeki są a jakich brakuje masz w vortalu

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1392&t=36

tu masz link do programu, ktory sprawdzi jakich brakuje kodekow

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=36&id=1392

i tu jest problem…bo jak sprawdzam film,to mi pokazuje ,że kodeki potrzebne są zainstalowane :o

no to moze cos z filmem jest nie tak, albo program do odtwarzania masz walniety, sprobuj jeszcze raz zainstalowac.

film jest oki,bo przed reinstalka go ogladałam a poza tym na windows media playerze idzie (tylko,że tam nuie wstawie napisów ,bo nie ma jak) :-x

Czy problem dotyczy filmów tworzonych na różnych kodekach, czy tylko na jednym? Proponuję odinstalować wszystkie kodeki i kodecpacki i zainstalować tylko K-Lite Codec Pack. Jest tam narzędzie GSpot Codec Information, które pokarze Ci dokładne informacje o filmie i kodekach.

tak właśnie,odinstalowałam wszystko i zainstalowałam K-Lite Mega Codec Pack…i poszło! !!