Brak obrazu w grach (XP MCE)

Mam Windows XP MCE 2005. Jednak nie mam obrazu ani w Media Center, ani w niektórych

grach (Gothic 1, 2, 3, Rayman 3). Jeśli nie wgram sterowników do grafiki (GF 7600GS), to Media Center ma obraz (ale pisze, że karta nie jest obsługiwana). Gdy miałem XP PRO, gry chodziły normalnie. Co jest grane?

Proszę, pomóżcie. Jestem skłonny zapłacić za pomoc

Właśnie sam odpowiedziałeś na pytanie musisz wgrać sterowniki do karty graficznej

Napisałem, że jeśli nie wgram sterów, to działa tylko nakładka Media Center. A stery próbowałem już najróżniejsze (conajmniej 5 różnych wersji)

Jeśli chcesz aby gry poprawnie chodziły to musisz wgrać sterowniki

Nie rozumiesz mnie. Stery mam wgrane najnowsze (poprzednie wersje też próbowałem). Media Center chodzi gdy odinstaluje stery , ale teraz są zainstalowane. A w grach obrazu nie ma wcale. Wszystko chodzi, ale bez obrazu. Obok, na drugiej partycji, eksperymentalnie wgrałem XP Pro (pirat :frowning: ). Na nim wszystko śmiga. Ale przecież nie po to kupiłem oryginalny system, żeby mi teraz gry nie chodziły, bo to by było trochę bez sensu.

A wgrywasz odpowiednie stery ? Chodzi mi konkretnie o to czy masz stery do grafiki pod Windows Media Center ?

Tak, aktualnie mam je wgrane