Brak obrazu w grze Sniper Ghost Warrior Gold 2

Witam serdecznie wszystkich

Załadowałem grę na Steam i wszystko było ok nawet grałem co najpierw się na kombinowałem z pobraniem wszystkiego ale nic udało się ,

lecz gdy wyłączyłem compa i chciałem ponownie zagrać zaczeły się problemy ,otóż fonia jest ale wizji brak .

Więc odinstalowałem wszystko i jeszcze raz instalacja ,i co to samo

proszę o radę

Piotr

petro1111 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem, a następnie - korzystając z przycisku zmien.gif

Pozdrawiam,

Dimatheus

z tego co napisałeś to nic nie wiadomo tylko tyle że masz problem z jakąś grą, no właśnie jaką podaj dokładny tytuł, podaj jaki masz system i jaki masz sprzęt

Zainstaluj sterowniki graficzne :roll:

System to win8 a sprzęt to samsung seria 5 na proc.i5 i karta GT650M pamięć 8G

Zakupiłem grę na alegro SNIPER GHOST WARRIOR GOLD 2 taką co dostaje się kod czy link i po zainstalowaniu wszystkiego i pobrania gry raz w nią grałem a gdy chciałem ją uruchomić po raz drugi to nie mam wizji .Obawiam się że coś pokąbinowałem w między czasie bo coś tam usuwałem i instalowałem

http://allegro.pl/sniper-ghost-warrior- … 54498.html

pobierz oraz zainstaluj dxwebsetup http://www.microsoft.com/pl-pl/download … aspx?id=35

w steam wejdź w bibliotekę daj prawym przyciskiem myszki potem właściwości, zakładka pliki i tam wybierz aby usunąć wszystkie pliki gry

pobierz grę jeszcze raz

Ten program mam zainstalowany to zn.nowszą wersję

a co do biblioteki to jak klikam prawym to nie ma właściwości tylko

wszystkie gry

wszystkie programy

niedawne

zainstalowane

ulubione

media

narzędzia

elementy pobrane

i to wszystko

petro1111 , prosiłem o zmianę nazwy wątku, a te wykonujemy zawsze w pierwszym poście. Proszę o dokonanie zmian właśnie tam. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czy z tym wątkiem i nazwa to oto chodziło bo nie za bardzo rozumie o co chodzi

Pytam kolejny raz : czy masz zainstalowane nowe sterowniki graficzne ?

Witam dzisiaj ,no nie wiem a jak coś to z kąt je pobrać i jak zainstalować

tu masz sterownik -> http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl (wybierz jaki masz system -wersja 32 czy 64 bitowa)

na grę kliknij

instaluję sterowniki karty a później od nowa steam i pobiorę grę no i zobaczymy

Dodane 25.07.2013 (Cz) 21:09

No i nic wciąż fonia jest a wizji brak

Dodane 25.07.2013 (Cz) 21:54

A mam taką sugestie w tym lapku są dwie karty graficzny i może coś pochrzaniłem

Zakupiłeś grę Sniper Ghost Warrior Gold.

Czyli pierwszą część gry Sniper Ghost Warrior w złotej edycji…gdzie “2” w opisie allegro oznacza, 2 dodatki które ta “złota edycja” posiada.

Witam kolejnego dnia dnia dnia ,w dalszym ciągu nic ,a nowe światło na sprawę to takie że kupiłem( SNIPERA CHOST WARIOR 2 )tym razem na płytce nie tak jak poprzednim razem sam kod

po zainstalowaniu jak by też na Steam normalnie działa ,a tamta ni hu hu ,więc ją odinstalowałem i ponownie zainstalowałem i nic ,pomysły zostały wyczerpane ,a cha czy jak po raz pierwszy grając zmieniałem w ustawieniach gry wyższe parametry grafiki to mogło coś to zmienić ( mimo to że tyle razy ją odinstalowywałem )

Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz proszę o cierpliwość

Dodane 31.07.2013 (Śr) 19:36

Sprzedawca poinformował mnie że jest tam podstawowa wersja + dwie dodatkowe plansze .

W dalszym ciągu nic ,nawet zrestartowałem system ,czyli tak jak bym go kupił i sytuacja się powtórzyła ,po wgraniu wszystkiego znów pierwsze granie OK a następne nie mam wizji .A gra Sniper 2 chodzi bez zarzutu .Ostatnio sprzedawca wyjaśnił mi tak cytuję :

Szanowny Panie,

wygląda na to, że ta gra sprawia sporo problemów użytkownikom Windows 8, jedną z metod które naprawiają ten problem dla niektórych jest uruchomienie edytora tekstu i otworzenie pliku:

C:\Users\NazwaUżytkownika\Documents\Sniper - Ghost Warrior\out\Settings\Video

i zamienienie linijki:

Fullscreen()

na:

Fullscreen(“Yes”)

po czym zapisanie zmian. Jeśli wyżej wymieniona metoda nie pomoże, proszę upewnić się, że posiada Pan najnowsze sterowniki do karty graficznej.

I wszystko było by pięknie tyle tylko że u mnie to tak za bardzo nie wiem jak tego dokonać

Dochodzę do Video a puźniej pojawia się komunikat (ta aplikacja nie będzie działać na twoim komputerze)(aby znaleźć wersje dla tego komputera skontaktuj się z wydawcą oprogramowania)

i to by było na tyle

jakieś pomysły