Brak obrazu w kamerce (error 80004002)

Mam Windowsa XP. Zainstalowałam kamerkę (easy touch ET-435 Digital Webcam). Niby wszystko w instalacji poszło dobrze, ale nie widać obrazu. Kiedy chcę włączyć podgląd wychodzi błąd:

32zt6om.jpg

Kamerka kiedyś mi chodziła, ale potem (nie pamiętam już czemu) przestała. Nie używałam jej długo więc jakoś mi to nie przeszkadzało. Teraz chciałabym ją zainstalować ponownie. Próbowałam odinstalowywać i zainstalowywać, ale nadal pokazuje się ten sam błąd.

Proszę o jakieś wskazówki :wink:

W Opcjach odhacz Preview.Sprawdż czy w Menadżerze urządzeń jest widoczna…w Urządzeniach do obrazowania.

Jest widoczna w Menadżerze.

Odznaczyłam Preview. Nie pojawia się już ten błąd, ale kamerka nadal nie działa. Zamiast obrazu jest w podglądzie biały ekran. Próbowałam na też na skype czy da się przeprowadzić rozmowę wideo, ale mimo, że widział kamerkę wychodził błąd: “Nie można przechwycić wideo. Kamerka internetowa może być w użyciu” (oczywiście na czas tej rozmowy na skype wyłączyłam podgląd kamerki, więc chyba nie powinna być ‘w użyciu’)

Tak przy okazji w Menadżerze pojawiły się wykrzykniki:

Jeśli działa Ci Windows Update,pobierz aktualizacje…o ile są dostępne.Przejrzyj tą stronę

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … r-80004002

a oprócz tego Windows Update nie ma innego sposobu ?

Jakie masz Service Pack 2…3,a może żadnego…? Jeśli któregoś nie masz pobierz na dysk a następnie zainstaluj.Np. http://www.idg.pl/ftp/windows.xp.service.pack.3.html

A co złego jest w WU? Możesz to wytłumaczyć?

Bo Windows Update włącza mi się jako strona internetowa Internet Explorer, który mi nie działa. Zacina tylko komputer, a ani adresu ani czegokolwiek innego nie wyświetla. Nie chcę go naprawiać, bo już kiedyś próbowałam, a i tak nic z tego nie wyszło.

Ściągnęłąm plik z tego linku i przy instalowaniu pokazało się okienko:

oh69m1.jpg

A co do tego Service Pack; nie mam pojęcia co to, ale wpisałam to w wyszukiwarkę na kompie i znalazło coś takiego:

35k1w5j.jpg