Brak obrazu w projektorze

Mam okazję wypróbować projektor NEC VT59 ale ni żadnego sposobu niechce działać. Niebieski eskran wyświetla tylko i nic więcej. Wszystko to samo kilka godzin wcześniej na tym samym sprzęcie pod tym samym laptopem. Co może być nie tak??

Animologic ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Animologic , przeczytaj wpierw dokładnie instrukcję do projektora, w szczególności ostatni rozdział - rozwiązywanie problemów.

tu jest problem. bo to jest sprzęt w szkole i niewiem gdzie jest instrukcja. ale to jest troche żal. Obraz był a po kilku godzinach nima!

Animologic , z tego co pamiętam do projektora jest dołączana płytka CD i na niej znajduje się instrukcja.

http://www.aboutprojectors.com/pdf/nec-vt59-manual.pdf

Może być coś po polsku bo nieznam biegle angielskiego

http://www.nec-display-solutions.pl/ind … =678&tab=2

Rozwiazaliscie ten problem? Bo mnie spotkało to samo. Projektor pracuje w szkole. Po wakacjach nie mogę uzyskać obrazu z projektora podłączonego do lapka. Skrót klawiszowy Fn+F4, który przełącza w różne tryby(np. obraz tylko na laptopie lub tylko na ekranie z projektora) nie daje obrazu z projektora. Skrót klawiszowy działa bo zmienia na tryb, w którym nie ma obrazu na laptopie, nie ma też niestety z projektora.

Najpierw uruchom projektor, apotem uruchom kompa. - czy coś takiego :smiley:

Dzięki za odzew, ale mógłbys jasniej. Co to ma do rzeczy kolejność uruchomienia. Poza tym uruchamiam jak zawsze, najpierw laptop i w razie potrzeby potem projektor, bo nie zawsze mi potrzebny. Dlaczego nie moge przejść do tego trybu wyswietlania obrazu na ekranie za pomocą kombinacji Fn+F4?

Tak, najpierw projektor, potem laptop. A potem możesz wyłączyć i włączyć projektor bez problemów.

Tak mi się zdaje bo nie jestem pewny na 100% bo to dawno było.

To nie to. Jest inny problem, jak wyżej opisałem. Pomyśl jeszcze co to było u Ciebie i napisz. Pzdr.

A spróbuj podłączyć pod inny laptop lub komputer, jaki to projektor??

Projektor NEC, symbolu nie pamiętam a teraz pisze z domu.