Brak obrazu w wideo

Kupiłem nową kartę graficzną i od tego czasu nie mogę oglądać wideo a mam wszystkie potrzebne do tego kodery/dekodery… Proszę o pomoc ;/

Jaki system, płyta główna, karta graficzna ?

Do karty graficznej muszą być odpowiednie sterowniki a nie kodery/dekodery…

Odinstaluj kodeki i jak masz mocny komputer to zainstaluj K-Lite Codec Pack Full + Real Alternative a jak słaby to FFDShow + Real Alternative - temat :

viewtopic.php?t=230552

Do prawidłowego odtwarzania filmów, gier oraz po każdej instalacji sterowników wymagana jest aktualizacja

bibliotek DirectX 9.0 c : viewtopic.php?f=7&t=213229

A czy przed podłączeniem nowej karty graficznej odinstalowałeś dokładnie sterowniki po starej karcie ? Ta czynność jest konieczna.

Tak, odinstalowałem :slight_smile:

Ściągnij AllPlayer’a. Jeszcze nigdy z nim nie miałem problemów w porównaniu do innych programów tego typu.

Mam AllPlayera już pół roku :stuck_out_tongue:

beztytuuuq0.th.jpgfhvh7.th.jpg

Przy odtwarzaniu wideo nie mam obrazu ale dźwięk mam… Możliwe że będę już miał obraz po formatce a jej nie zamierzam jej tak szybko zrobić… No więc co zrobić abym mógł znów oglądać filmy wideo?

Piksel14 , zrób tak, jak napisał XMan , czyli:

Odinstaluj wszystkie pakiety kodeków, jakie instalowałeś. Po deinstalacji uruchom ponownie komputer.

Pobierz i zainstaluj pakiet kodeków FFDShow + AC3Filter. Dla plików RMVB zainstaluj Real Alternative.

Filmy odtwarzaj w odtwarzaczu AllPlayer, lub SubEdit-Player.

Zrobiłem tak i nadal nie działa…

PS Jak skonfigurować ffdshow przy instalacji? :slight_smile: