Brak obrazu z GPU, migający kursor, BSOD?

Siemka

kupiłem sobie dosyć niedawno kartę graficzną gdy ją podłączyłem włącza mi się komputer a karta pracuje

Potem przez 1 sek mam jakieś napisy ( zawsze je mam przy starcie, ale po podłączeniu nowej karty pojawiają się jeszcze jakieś nowe napisy ale nie zdążam zobaczyć co tam pisze) potem mam czarny ekran a w lewym górnym rogu miga mi oto ten znak

_

HELP

Następnym razem przeczytaj opis działu zanim założysz temat.

System się nie włącza. Karta pracuje raczej normalnie. Na początek reset biosu wyciągnij bateryjkę na 15 min. Następnie spróbuj włączyć system w trybie awaryjnym (wciskaj F8 kilkakrotnie po włączeniu komputera).

Zrobiłem to co napisałeś i nadal mam czarny ekran z tym migającym znakiem

Dodane 04.11.2013 (Pn) 13:30

Dodam jeszcze to może pomoże

Karta Graficzna: Karta graficzna ASUS EAX1600 Pro 256MB/128Bit DDR2

Płyta główna : ASRock ( znam tylko nazwę Firmy :frowning: ) obok tylko pisze coś SFB 1066

Masz płytę z systemem? Zarzuć zbootuj i zobacz czy się instalacja rozpocznie. Jak tak zrób jak w opisie obstawiam, że masz XP-ka

instalacja-nakladkowa-windows-t486919.html

Jesteś pewien, że karta sprawna?

Wypnij dysk systemowy z płyty głównej (komp odłączony od zasilania 230V) i start i zobacz, czy wejdziesz teraz do biosu.

właśnie chciałem podłączyć moją starą karte graficzną i mam to samo a wczoraj wieczorem jeszcze działał

Komp odłączony od zasilania 230 V.

Dysk systemowy odłączony od płyty

Załóż poprawnie nową kartę grafiki.

Wyjmij baterię na 10 minut.

Włóż baterię,podłącz zasilanie, wejdź do biosu (i jak wejdziesz do biosu będzie już sukces) ustaw datę i godzinę i zapisz bios Save i napisz.

Jaką kartę miałeś wcześniej? czy odinstalowałeś jej oprogramowanie?

i nic ciągle mam ten czarny ekran nawet do biosa nie mogę wejść

To zrób identycznie na Twojej karcie grafiki.

Czy płyta główna posiada własną kartę grafiki?

I napisz, czy wejdziesz do biosu.

Na moje grafika działa nie masz czarnego obrazu cały czas. Bez urazy wiesz jak wejść do biosa?

Wciśnij Pause | Break w odpowiednim momencie to może się ten ekran zatrzyma :wink: ale trzeba mieć refleks :stuck_out_tongue:

Zasilanie do karty masz podłączone? Zanim się ten migający kursor pokaże wciskaj F8 i jeśli pokaże się lista wybierz “Tryb VGA”

dobra dzięki wlazłem w bios ustawiłem datę i czas i zapisałem ww save i się odpalił