Brak obrazu z kamery

Miałem problem z mikrofonem a teraz z kamerą. Nie wyświetla obrazu jakby była zepsuta i dzieje się tak bodajże od ponad tygodnia po tym jak ją zakleiłem. Nie pomagają mi żadne poradniki jakie przeglądałem, a chciałbym oszczędzić pieniądze, żeby nie kupować zewnętrznej czy instalować system od nowa, na co nie mam czasu. Błąd 0xA00F4271 (0x800706BE)

Pomyślałem, że kupię zewnętrzną i na wszelki wypadek będzie w zapasie. Podejrzewam też, że uszkodzenie mechaniczne jest możliwe, bo zdaje się, że ramka jest lekko odklejona ze starości czy po nieudacznej wymianie, a raz jak nacisnąłem mocniej podnosząc klapę, przygasł mi ekran. Nie wiem co wy o tym sądzicie

Nie wiem co za sprzęt, jaka kamerka itp.

HP Elitebook8560w. Kamera wbudowana. Byłem już w Media Expert i kamery są tylko na zamówienie, bo wykupione hurtowo z powodu nauczania zdalnego. Patrzę na stronach i na prawdę jest bardzo mały wybór w dużych marketach, a w MyCenter nie ma nic. Nie wiem jak Xeromax, ale tata pojedzie ze mną sprawdzić czy będą kamery. To dobry sklep komputerowy i można sprawdzić na miejscu czy sprzęt spełnia oczekiwania klienta.

Teraz jeszcze inny błąd. Kamerka trochę trybi po naprawie przez Complete Internet Repair i Restoro, ale nie wyświetla obrazu i systemowy aparat się zawiesza za drugim uruchomieniem bez żadnych sygnałów o błędzie, a nawet nie reaguje na kliknięcia gdy próbuję nagrywać lub robić zdjęcie po czym jest chwilowa zawieszka i błąd, w teams na podglądzie raz biało raz czarno. Nie wiem czy coś jest zrypane w systemie że tak się dzieje, albo powoduje to jakiś program, czy mój laptop to taki szrot że mikrofon lub kamera nie działa prawidłowo? Jakby co, mam już październikową aktualizację