Brak obrazu

Witam Mam problem. Zakupiłem ostatnio kartę graficzną ASUS R9 270X 4GB i gdy wkładam ją do płyty głównej i po starcie kompa nie ma obrazu ani nie pika bios.
Specyfikacja:
Zasilacz LC POWER 550W
Procesor Pentium G860 3.00GHz
Grafika ASUS R9 270X 4GB
Płyta główna GIGABYTE GA-Q67M-D2H-B3
Ram DDR 3 1333MHz
Dysk 500GB
Jeżeli nic się nie da z tym zrobić to proszę was o propozycje zakupu innej płyty głównej. Też mi wspomniano że chyba procek jest za słaby żeby udźwignąć tą kartę graficzną ale nie wiem czy to prawda. Proszę was o pomoc.

Podpiąłeś zasilanie do karty? Jeśli tak, to albo problem z kartą albo zasilacz nie daje rady.

Tak dla mnie to jest nie możliwe bo diody od osobnego zasilania się świecą i też nawet nie chciało mi pokazać obrazu przy grafice hd 7470 1gb

Zresetuj BIOS (zworką lub wyjęciem bateryjki na jakąś minutę) i potem włóż i sprawdź.
Kojarzę że przy zmianie takich rzeczy czasem nie łapie i po resecie BIOSu odpala :stuck_out_tongue:
e: przed operacją wyłącz zasilanie

Przy włączonym włączniku zasilacza?

już edytowałem, nawet kabel wyjmij. Jeśli to wina tego to po włączeniu piknie bios i będzie marudził, że jest nie ustawiony i wtedy chociaż datę ustaw bo nie wejdziesz w neta.

Nic to nie dało

a masz starą żeby podpiąć i sprawdzić czy z inną działa ?

Właśnie narazie korzystam ze starej.

No to uwalona karta. Znasz jej historię?

Ale miałem tą sprawną w 100% wyciągniętą z kompa działającego Radeon HD 7470 1GB i było na serio tak samo.