Brak odnośnika do portalu, bloga + niezdefiniowany wpis w menu podręcznym

Nie wiem czy to ja jestem ślepy, czy moja przeglądarka nawala, ale po wejściu na forum w wersji mobilnej nie mam możliwości wrócić na portal lub wejść na blog. Żeby wrócić na portal muszę ponownie wklepać adres w przeglądarce, a wejście na blog muszę rozpocząć od wejścia na portal, by potem swobodnie wejść na blog. W żadnym menu nie mam linka, ikonki, rozwijanego menu czy czegokolwiek by wejść na portal i poczytać aktualności.

Kolejny problem to wpis “undefined” w menu bocznym gdy rozwiniemy je będąc na blogu w sesji mobilnej.

Dobrze widzisz. Nie ma opcji przejścia z forum na portal i blogi. Z tego co widziałem, to było to już zgłaszane kilka miesięcy temu, ale zostało zignorowane.

Tak sobie patrzę gdzie można by to wcisnąć i albo wcisnąć to na sam początek menu hambugera, po czym dać separator, albo na sam koniec pod seperator, gdzie mamy odnośnik FAQ itp.

BTW.
Te style też bym wywalił, bo żaden już nie działa jak powinien, chyba że poprawić ich działanie i zrobić z nich podmenu, a nie tak wywalać na wierzch, bo całe menu wygląda jak abstrakcja.

2 polubienia