Brak odpowiedniej rozdzielczości

Dzień dobry… Posiadam Windows Vista 32 bitowy. Mam problem z rozdzielczością ekranu. Wszystko było ok., dopóki na potrzeby gry nie ściągnęłam nowych sterowników do karty graficznej (NVidia 8600 GT) i ich nie zainstalowałam. Po instalacji coś stało się z rozdzielczością – w ustawieniach ekranu nie mogę ustawić takiej, z której korzystałam wcześniej (bo jej nie ma?). Mam do wyboru 800x600, 1024x768, 1280x1024 i 1600x1200. Dodam, że tej ostatniej nie mogę ustawić, bo na ekranie pokazuje się napis OUT OZF RAGE 74,8 kHz/ 60 Hz. Nie mogę zmienić częstotliwości odświeżania, bo w ustawieniach nie ma takiej opcji. W zakładce ,monitor” jest jedynie monitor domyślny, któremu nie mogę nic zmienić. Nie jestem pewna, jak to było wcześniej (nigdy się tym specjalnie nie interesowałam), ale wydaje mi się, że było to inaczej. Ikony są albo b. duże, albo bardzo małe, za nic nie mogę ustawić tak, jak było na początku.

Prosiłabym o pomoc, jako że choć zainstalować itp. umiem, to grzebanie w komputerze jest już ponad moje siły i boję się, żeby nic nie popsuć jeszcze bardziej.

Nie wiem, czy to w czymkolwiek pomoże, ale posiadam screena, na których chyba widać, jak to wszystko wyglądało wcześniej http://tinypic.pl/mi5yglk8yyxq

Problem został rozwiązany, proszę o zamknięcie tematu. Reinstalacja sterowników pomogła.

Sashya ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

W oknie “Rozdzielczość ekranu” kliknij na “Ustawienia zaawansowane”, wyskoczy nowe okienka w którym na zakładce “Karta” kliknij na: “Lista wszystkich trybów”. Tak to wygląda w W7, pod Vistą jest chyba identycznie.

Lub z menu start wybierz: “Panel sterowania NVIDIA”, dalej wybierasz: Zmiana rozdzielczości > Dostosuj… > Utwórz rozdzielczość dostosowaną.