"Brak odpowiedzi" przy włączaniu Simsów 2

Witam

Mam problem z Simsami 2. Pobrałem ją przez origin i próbuję odpalić. Włącza się i jest filmik czekam żeby się skończył i wyskakuję obraz jakby się włączało ale nie włącza się i da się to wyłączyć tylko przez procesy. A właśnie w procesach piszę “Brak odpowiedzi”. Pomocy! Chcę to zainstalować córce bo bardzo mnie prosi żebym jej to zrobił.

Pozdrawiam

Tomek.

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Pierwsze uruchomienie trwa dość długo, spowodowane chyba tymi wszystkimi dodatkami.

poczekaj dlużej i napisz co masz za sprzęt

Oto mój laptop http://www.komputronik.pl/product/109423/Komputery/Laptopy/Toshiba_Satellite_A660_1C3.html jedyne co zmienione to dysk. Jak wrócę to zobaczę czy jak dłużej poczekam to się włączy. Dziękuję. Pozdrawiam!

U mnie te simsy włączały sie z dobre 5 minut więc odpal sobie i spokojnie idz na kawe :wink: jak wypijesz wrócisz simsy będą działać :wink:

Dzięki bardzo! Simsy działają :smiley: Na przyszłość muszę być bardziej cierpliwy.

Można zamknąć.