Brak odtwarzacza w Myspace, Wrzuta. Problem z Javascriptem?


(Reticxe) #1

Witam.

Nie wiedziałem, do którego działu skierować ten problem, ale zdecydowałem tutaj, gdyż dla dokładniejszego przedstawienia problemu wkleję logi z HiJack.

Od jakiegoś czasu mam problem z wyświetlaniem niektórych stron internetowych. Gdy wchodzę na stronę Myspace, nie wyświetla mi się odtwarzacz muzyki. Podobnie rzecz się ma z Wrzutą, Patrz.pl czy różnymi odtwarzaczami filmów na Onecie i WP. Problem dotyczy wszystkich przeglądarek: IE7, FX-a, Opery. Co ciekawe, gdy odtwarzacze z tych stron nie są wyświetlane bezpośrednio na macierzystej stronie, a są zagnieżdzone na innej stronie, działają prawidłowo.

Ponadto, nie mogę się zalogować na YouTube za pomocą Opery (inne przeglądarki działają prawidłowo), a próba rejestracji kończy się wyświetleniem komunikatu "Serwer próbował dokonać przekierowania pod nieprawidłowy adres. Proszę powiadomić o tym administratora serwisu."

Nie mogę nawet zalogować się do vortalu Dobreprogramy, przeglądarka zupełnie ignoruje próby logowania się. Jakiś problem z Javascriptem?

Wydawać by się mogło, że to wina antywirusa KIS2009 albo Ad Munchera, jednak wyłączenie tych programów nic nie zmienia. Na dodatek na drugim koncie w Win XP, z mniejszą ilością zainstalowanych programów, wszystko działa bez zarzutu, niezależnie od tego, czy antywirus lub inne programy blokujące są używane. Wydaje mi się, że problem tkwi więc w jakimś innym programie, który uniemożliwia normalne działanie Javascriptu.

Zamieszczam logi HiJack:

konto z niepoprawnie wyświetlającymi się stronami:

http://wklejto.pl/44265

drugie konto

http://wklejto.pl/44267

Bardzo proszę o pomoc.


(Danielm86) #2

a Kaspersky nie blokuje ci zawartości stron???

I ten Admuncher. Wyłącz go.


(Reticxe) #3

Nie. To nic nie zmienia. Widocznie coś jeszcze blokuje niektóre strony.

-- Dodane 14.10.2009 (Śr) 0:34 --

Po kilku bezskutecznych próbach deinstalacji Flasha za pomocą tego narzędzia: http://kb2.adobe.com/cps/141/tn_14157.html i ponownych instalacjach, udało mi się znaleźć przyczynę problemów z wyświetlaniem stron. Kiedyś po przeczytaniu tego tekstu: http://blog.konieczny.be/2008/11/28/gro ... h-cookies/ zablokowałem ciasteczka Flasha i to była właśnie przyczyna tego, że nie mogłem odtwarzać muzyki m.in. na Myspace czy Wrzucie. Postanowiłem więc pernametnie usunąć Flasha według wskazówek z tej strony: http://www.instant-registry-fixes.org/u ... ocx-error/ . Po świeżej instalacji wszystko wróciło do normy.

Pozdrawiam