Brak odtwarzania filmów Internecie

Witam! Piszę już kolejny raz na ten temat, ponieważ nie udało mi się usunąć mojego problemu z odtwarzaniem filmów zamieszczonych w Internecie. Zainstalowałem już najnowsze kodeki, przeinstalowałem WMP10, przeglądałem forum, ale to nic nie dało. Ciągle np. na słynnym iTVP mam czarny obraz i napis gotowe, a nic się nie odtwarza. Zastosowałem sie także do zaleceń na ich stronie. Praktycznie jeżeli tylko pokazuje mi się okienko z odtwarzaczem WMP10 na dowolnej stronie to tych filmów nie mogę zobaczyć. Bardzo Was proszę o pomoc bo jest to dla mnie duże utrudnienie. Podejrzewam, że chodzi tu o WMP10 lub problem z jakimiś wtyczkami, których być może nie posiadam. Już praktycznie nie mam pojęcia co z tym mam zrobić. Korzystam z XP i Firefoxa.

A pod słynnym IE działa Ci iTVP ??

Przeczytaj o wymaganiach, jeżeli nie czytałeś :slight_smile: . http://v1.itvp.pl/sys/wymagania/i.tvp/

Uruchom WMP, przejdź do Narzędzia -> Opcje, i w zakładce Wydajność w polu Szybkość połączenia (Connection speed) wybierz opcję Wybierz szybkość połączenia i zaznacz tam swoją prędkość neta. U mnie pomogło.

Pod słynnym IE także mi nie działa, zalecenia już czytałem

A jak otwierasz w IE to nie pokazuje Ci się taki żółtawy pasek na górze strony??

WYSTARCZY zainstalować Wmp Plugin for firefox .

Proste ?

Nie pokazuje mi się taki żółtawy pasek już dawno zainstalowałem ten plugin i także mi się nie odtwarza. Cały czas na odtwarzaczu pisze gotowe.

A ja mam problem bo u mnie sie odtwarzaja filmy np. na youtube.com czy na wrzucie normalnie ale juz jak chciałam obejrzeć wczoraj relacje live i film leciał w media center to juz jest tylko obraz a nie ma dźwieku. Pomocie prosze bardzo mi zależy :frowning:

A moze to jednak problem firewalla? Korzystam z N360 tylko jak go skonfigurować?

a wtyczki do obsługi flash`a i takie tam ??

moze to tutaj lezy problem

PS. sorry za brak polskich, niektórych znaków

wtyczki zainstalowane wszystkie

Ja miałem podobny problem, ale przed chwilą zainstalowałem najnowszego WMP i broblemu nie ma :slight_smile: Wszystko teraz śmiga jak należy. Przesyłam linka: http://www.microsoft.com/windows/window … nload.aspx

powodzenia