Brak opcji odinstalowania Google Chrome poprzez normalne metody w Windows 10


#1

Z Chrome korzystam od dawna. Nigdy nie sprawiał problemów. Ostatnio chcę go się jednak pozbyć z komputera na rzecz innej przeglądarki. Standardowo udaję się do PANELU STEROWANIA -> PROGRAMY I FUNKCJE -> ODINSTALUJ LUB ZMIEŃ PROGRAM... i szukam Chrome na liście. Zawsze na niej był, a teraz go nie ma. No to nic, odpalam Revo Uninstaller. Chrome na liście również brak. To może poprzez CCleaner? Nie, tu również go nie ma. Tryb Łowcy w Revo nie znajduje jego lokalizacji i nie umożliwia odinstalowania. Na komputerze nie mam żadnych wirusów, porządek stuprocentowy. Na drugim pececie nie mam takiego problemu i nigdy nie miałem również na tym. Dodatkowo Chrome ma problemy z aktualizacją od jakiegoś czasu - http://screenshot.sh/m7ye5XfKYqepy


(Bogdan_G) #2

Spróbuj darmowego programu soft4boost any uninstaller. http://www.dobreprogramy.pl/Soft4Boost-Any-Uninstaller,Program,Windows,62064.html

Powoli wczytuje, ale wykrywa zainstalowane programy i odinstalowuje dokładnie, jak platny total uninstall, lepszy od revo.

Gdyby jednak dalej nie było chrome, to pobierz i zaktualizuj chrome do jakiejkolwiek wersji. Po poprawnym zainstalowaniu, na pewno będzie wykrywalny do odinstalowania - tylko powtarzam - soft4any uninstaller lepszy od revo.


(Piotrek2255) #3

Na W7 też tak jest, programy typu Odkurzacz, CCleaner usuwają deinstalator. Trzeba pobrać Chrome, na nowo zainstalować i dopiero wtedy odinstalować.